08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [ www.greenman.ru] 13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [ yahoo news] 14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [ media.dsc.discovery.com] 14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [ www.digitmag.co.uk] 13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [ new scientist]  |




Šodien vardadienas svin:
Daira, Dairis, Ferdinands
Nimepaevalised on:
Uku, Uko
Šiandien vardadieni švencia:
Algaudas, Eglė, Izidorius, Ambraziejus
|

 |
Vienkārša peer-to-peer sistēma, līdzīga populārai e-donkey sistēmai, teikšu godīgi pat ļoti vienkārša. Uzinstalē klientu, atrodi www serverus ar torrent failiem un velci nost dažādu warez stuff. Parsvarā izmantoju, lai ievilktu dažādus seriālus. Galvenā šī sistēmas stšķirība ir izmantotais peer-to-peer princips, teikšu godīgi man ļoti neapmierina dc++ piedāvātā shēma ar slotiem. Un dc++ šmaukšanās ar kontentu. Tieši tāpēc dc++ es neizmantoju. E-donkey mani atkal neapmierina ar to, ka jameklē ir neskaitāmie serveri ar sourcēm. Tā saucamā lēkāšana pa serveriem. Te viss ir vienkarši, tu velci un no tevis velk vienlaicīgi vienu un to pašu. Lielākais sistēmas plus ir tas ka tev nav jāšarē visādas glupības. Ja tiešām ir velme ko šārēt, tad tāda iespēja pastāv. Izveido pats savu torrent failu un izvieto to www serverī. Tāpat kā edonkijā šeit pastāv savi serveri, tā sauktie trackers, jeb skaitītāji, kuri parasti atrodās uz tā paša www servera un atbild par to, lai tevi ieraudzītu pārējie vilcēji un tu savukārt viņus. Pastāv klienti priekš *nix un windows operētāj sistēmām. Strādā aiz ugunsmūra un uz iekšējām adresēm. Oficiālā www lapa atrodama šeit . Un šeit savukārt atradīsiet linkus uz bittorent serveriem. Principā šādu sistēmu derētu arī ieviest Latvijā, domāju ka daudzi būtu ļoti ar viņu apmierināti. :) Pie reizes iemetu arī pēdējo klientu domātu win operētājsistēmām.
 |
Tie, kas kaut reizi ir redzējuši Apple datoriem paredzēto operacionālo sistēmu MacOS X, obligāti būs pamanījuši savdabīgo rīku joslu ekrāna apakšā un uz kuras var izvietot biežāk palaižamo programmu ikonas, tādejādi atvieglojot programmas palaišanu. Kā atzinuši vairākums MacOS X lietotāji, šāds novitāte ir ārkārtīgi ērta un visādi citādi noderīga lieta, bet Windows lietotājiem atlika kost pirkstā skaudībā. Taču tas bija līdz šim pavisam nesen kļuva iespējams ielādēt arī ļoti līdzīgu pēc funkcionalitātes programmu zem nosaukuma MobyDock . Šī, pavisam nelielā, programmiņa iespējams atvieglos lietotājiem standarta Windows aplikāciju un procesu palaišanu atrodoties ekrāna apakšā, tā piedāvā 12 standarta ikonas My Computer, Internet Explorer, My Music utml. Programmas lielākais mīnuss ir jaunu ikonu pievienošanas neiespējamību, toties uz paneļa parādās pašreiz palaistās programmas.

Pašlaik MobyDock tiek izplatīta bez maksas un tās instalācija nepieciešams DirectX 9, kas dažiem varētu būt nedaudz apgrūtinoši.
Pievienotie faili: MobyDock 0.75 (0,00 KB)
Pēc gada lielas klusēšanas tautās ir iznācis beidzot lieliskais failu menedžeris FAR 1.70 beta 5. Kuru gaidīja daudzi no mums. Šīs programmas izstrādi bija pārņemusi vairāk kā pirms 2 gadiem apvienība ar nosaukumu FARGROUP, atgādināšu lasītājiem, ka pirms tam to programmu izstrādāja programmētājs no Krievijas Jevgēnijs Rošals, kurš ir pazīstams netikai kā FAR izstrādātājs, bet arī pēc pazīstamas un teikšu godīgi ļoti mīlētas tautā programmas datu arhivatora RAR (winrar) izveidotājs. Neskatoties uz to ka programmu FAR savā paspārnē pārņēma Fargroup, Jevgēnijs Rošals vēl joprojām ir tās autors un galvenais korrektors. Par to kas mainījies lasiet šeit.
 | FAR 1.70 beta 5 |
 |
 | SPYBOT | Nesen cietnī bija raksts par jauno AdAware 6 , kas ir atzīts par vienu no labākajiem interneta drazu tīrītājiem. Un ja reiz AdAware ir viens no labākajiem, tātad ir vēl kādas programmas, kas nodarbojas ar interneta lietotāja savilktā spyware iznīcināšanu.
Tātad SpyBot ir jaudīgs freeware produkts, kas sevī ietver salīdzinoši biežas produkta uzlabošanas iespējas, atsevišķus moduļus Internet Explorer caurumu aizlāpīšanai un datora iestatījumu pielāgošanai un citas visnotaļ noderīgas lietas. Ļaudīm ar vāji attīstītām internacionālās uztveres spējām ir pieejams šīs programmas latviskotais variants. Programma ir diezgan vienkārši konfigurējama pēc katra lietotāja gaumes. Ik pa laikam iznāk arī jauni skini. Man ļoti patīk, ka šī bezmaksas programma sevī ietver tik pat daudz iespēju, cik ir AdAware Pro versijā, kas dabūjama par naudiņu vai arī laužama. Vienīgais mīnuss - reklāmas banneris, kuru protams var arī novākt ar attiecīgo zālīšu palīdzību vai sponsorējot programmas izstrādātājus.
 | daile krâðòumâ - SpyBot |
Pievienotie faili: Spy BOT v.1.2 (0,00 KB)
Biedrs Coolynx nesen piedāvāja programmu NetLimiter 0.90 , kura dikti palīdz P2P programmu lietotājiem ierobežot upload ātrumu un līdz ar to mazāk noslogot tīklu. Tad lūk gribu piedāvāt jaunu programmu, sauc jamo Net Peeker - programma, kura ne tikai parāda kādi procesi ir saistīti ar www un ierobežo ātrumu, bet satur sevī arī primitīvu ugunsmūri kā arī bloķē un pārtver spyware, ad-aware un pop-up kaitnieciskās darbības. Pie plusiem gribu atzīmēt ka jamā vispār bloķē noteiktiem sistēmas procesiem jeb programmām pieeju www tīmeklim. Programmu es ieteiktu pie kategorijas must-have. Žēl, ka jamā ir shareware un darbojās tikai 30 dienas. Ja vēlme ņemties ar jamo ir lielāka par 30 dienām, vaidzēs ziedot 25 amerikāņu zaļās naudiņas izstrādātājam . Strādā uz Windows 9x/ME/NT/2000/XP.
 | Netpeeker 2.51 priekð Windows 9x/ME/NT/2000/XP |
Pēdējie 20 raksti:
|
|