cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kļæ½pļæ½c?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (48)
  Pa retam izmantoju   57% (353)
  Neizmantoju vispār   28% (171)
  Kas ir Floppy?   7% (43)
13 komentāri | visi citi...


ļæ½odien vardadienas svin:
Emīls, Egita, Monvīds, Karla
*/?> Nimepļæ½evalised on:
Aht, Ahto
ļæ½iandien vardadieni ļæ½vencia:
Kaributas, Laima, Inocentas

 Hosted by DEAC
 Server by M79


 da worst
 pods
flash.lv
?>  self
*/?>

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (9)  

Tā kā diezgan daudzi interesējas - cik lielā mērā cietnis.lv ir saistīts ar dažnedažādiem kantoriem, kas mums varētu maksāt, vai arīdzan, kam maksājam mēs, uzskatām par savu pienākumu paskaidrot Jums, mūsu lasītāji, kas un kā.

Tātad - cietnis.lv ir 100% nekomerciāls projekts, kurš izveidots 2000. gada augustā un jaunā kvalitātē atdzimis 2001. gada septembrī. Jau no pašiem pirmsākumiem lapas mērķis ir informēt lasītājus Latvijā par interesantākiem jaunumiem no datoru, tehnoloģiju, datorspēļu un populārzinātnes pasaules.

Projekta autori nepretendē uz to, ka lapas ietvaros tiek atainoti pilnīgi visi aktuālākie, vai arī Jūs interesējošie jaunumi, jo ne vienmēr tas ir fiziski iespējams un ne visi jaunumi šķiet autoriem saistoši. Taču, mēs cenšamies cietni papildināt vairākas reizes dienā.

Visi cietnis.lv autori darbojas projektā tikai entuazisma vadīti un nekādu finansiālu atalgojumu par padarīto nesaņem, jo nekāds materiāls labums no cietnis.lv arī netiek gūts:) Jaunumu meklēšana un rakstīšana notiek paralēli patstāvīgajam darbam un studijām, tāpēc arī reizēm rodas situācijas, kad ievietoto jaunumu vienā dienā nav daudz. Galu galā, cietnis.lv protams ir ļoti labi un jauki, bet ēst tik un tā gribas:)

Pamatojoties uz visu augstāk minēto, lūgtum, saprast arī mūs, ja ir diena, kad nekas netiek papildināts, vai arī Jūsu atklātās kļūmītes netiek momentāli izlabotas.

Jebkurš materiāls, kurs ir publicēts lapā ir tā autora īpašums, ja nav norādīts savādāk. Materiāla pārpublikācija pieļaujama tikai ar autora rakstisku (emails arī skaitās rakstiska piekrišana:) vai mutisku atļauju un norādi uz lapu http://www.cietnis.lv/.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (9)
 
Rakstu grupa: disclaimer(-i)

 2002-03-29  17:12 - cietnis (30) Viedoklis 
 2002-01-02  23:50 - [must read] Par cietņa būtību... (33) Viedoklis 
 2001-10-08  11:20 - Disclaimer (9) Viedoklis 
Prev: Ziņas / Kura matrica labākā?
Next: Ziņas / Seti@home pārsniedz jebkura superdatora jaudu
© 2000-2024 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.