cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kļæ½pļæ½c?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (48)
  Pa retam izmantoju   57% (353)
  Neizmantoju vispār   28% (171)
  Kas ir Floppy?   7% (43)
13 komentāri | visi citi...


ļæ½odien vardadienas svin:
Emīls, Egita, Monvīds, Karla
*/?> Nimepļæ½evalised on:
Aht, Ahto
ļæ½iandien vardadieni ļæ½vencia:
Kaributas, Laima, Inocentas

 Hosted by DEAC
 Server by M79


 da worst
 pods
flash.lv
?>  self
*/?>

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (10)  

   Šur un tur atkal lasāmas ziņas par drošības caurumiem Windows XP sistēmā un šamās otrajā service pack. Klaigā visi, kam nav slinkums, bet viss sākās šeit:
http://www.finjan.com/company/NewsRoom/press_show.asp?press_release_id=165
http://search.microsoft.com/search/results.aspx?st=b&na=88&View=en-us&qu=hinjan
   Autors (tb es) lasot gan latviešu saitus, gan plašajās ārzemēs atrodamos materiālus par šo jauno skandālu, kas būtībā tāds nemaz nav, jo jau sen līdzīgi notikumi ir ikdiena... Tātad, autors atcerējās pirms nedēļām divām lasītu rakstu iekš tādas lietas kā žurnāls "E-pasaule". Un šamajā rakstā bija aplūkota kāda ļaundabīga koda izplatīšanās vēsture. Viens no secinājumiem raxta beigās bija par to, ka būtībā lielu problēmu rada tieši šīs publikācijas un paziņojumi masu mēdijos par to, ka šie caurumi ir. Šai atziņai ir grūti nepiekrist, jo tādai caurumu meklēšanai, uzņēmumi, kuri nodarbojas ar drošības risinājumiem, algo pietiekami daudz darbinieku, lai varētu apgalvot, ka hakeri, krakeri un visi citi zvēri šos caurumus bez preses palīdzības nebūtu atraduši tik ātri. Un par īstām dāvanām kļūst publicētie kodu fragmenti vai tehniskie ziņojumi ar datiem par labojumiem un caurumiem sistēmā. Tātad fuj masu mēdijiem, kuri šādu informāciju izplata nevilcinoties. Fuj arī Microsoft, jo kompānijas nostāja un politika paredz par katriem draudiem informēt tās lietotājus, tikai... kāda tam jēga, ja vienīgais veids kā šādus draudus var novērst klienti ir atslēgt pieeju globālajam tīmeklim? Un daudzi drīzāk mirs nekā paliks bez Interneta. :)  Un vislielākais fuj kompānijām, kuras atradušas šos drošības caurumus, savā jaukajā preses relīzē to paziņo visiem, kas vien vēlas to zināt. Argumentācija: publikācija un reklāma.
   Varbūt jāparakājās šur un tur, un rīt miljoniem cilvēku lasīs par caurumu iekš kādas Linux sistēmas, kuru visi, kam tik neir slinkums, varēs izmantot savu visu visļaunāko kodu ielādēšanai visur. Bet te būs daudz, daudz, daudz, daudz lasītāju. :)
   Savukārt augstāk minētie visa šībrīža klaigāšanas iemesla autori - kompānija "Finjan", visticamāk aizsāka bļaustīšanos šo te teikumu dēļ:

   Finjan Customers Are Proactively Protected Against All These Threats
Finjan enterprise customers using the latest releases of Finjan’s Vital Security™ products, and Finjan’s small and medium sized customers using the recently released 1Box™ Series are proactively protected against these vulnerabilities, as well as against other, not yet discovered ones." (Citāts ņemts no augstāk minētās web lapas)"

   Aptuvens tulkojums:
Finjan Klienti ir labi pasargāti pret visiem šiem draudiem
Uzņēmuma Finjan klienti izmantojot pēdējo Finjanas Vital Security™ produkta izlaidumu (lasi: relīzi, aut.piez.), un Finjanas mazie un vidējie klienti izmantojot nesen iznākušo 1Box™ Series ir labi pasargāti pret šīm un citām ievainojamībām, arī tām, kas vēl nav atklātas.

   Nu ko, gaidam kas būs tālāk. Ja Microsoft neatradīs šos 10 draudus par draudiem esam, būs tiesas darbi atkal...

PS: Meklējot, kas Microsoft mājas lapā www.microsoft.com lasāms par jaunatklātajiem draudiem, nekas prātīgs neatradās, toties var uzdurties visnotaļ jaukai lapaspusei: http://www.microsoft.com/presspass/legalnews.asp
Še atrodamas ar pēdējā laika Microsoft tiesu strīdiem saustītas preses relīzes un citi materiāli... jauki palasīties. Un tas paslēpts zem nosaukuma For Journalists :)
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (10)
Prev: Viedoklis / Kur ir mūsu riga.info?
Next: Ziņas / Par Pods.lv
© 2000-2024 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.