cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kļæ½pļæ½c?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (48)
  Pa retam izmantoju   57% (353)
  Neizmantoju vispār   28% (171)
  Kas ir Floppy?   7% (43)
13 komentāri | visi citi...


ļæ½odien vardadienas svin:
Marija, Marina, Marika, Magdalēna
*/?> Nimepļæ½evalised on:
Magdaleena, Magda, Made, Madli, Malle, Mall, Leen, Leena, Leeni
ļæ½iandien vardadieni ļæ½vencia:
Tarvilas, Gilmina, Apolinaras, Brigita

 Hosted by DEAC
 Server by M79


 da worst
 pods
flash.lv
?>  self
*/?>

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (18)  

Labdien mani mīļie drau... Tfju, nojuka:) Tātad, sveicināti atkal, ak, pāri palikušie cietnis.lv lasītāji. Ir pagājis vairāk nekā gads kopš šo rindu autora pēdējā ieraksta un pienācis laiks ar jauniem spēkiem un apņēmību, ķerties klāt pie ziņu rakstīšanas. Viss paliek pa vecam – tiek ievietotas tikai un vienīgi tās ziņas, kas šķiet interesantas jaunuma autoram un cerams, ka lasītāju gaumes sakritīs ar autora.
Sāksim. Grūti būs uzrakstīt par tiem visiem jaunumiem, kas notikuši šī gada laikā – par daudziem no tiem jūs gan jau ka zināt, savukārt par atlikušajiem rakstīt kā par jaunumiem ir nedaudz bezjēdzīgi:) Tāpēc skatīsimies, kas notiek šodien un, kas mūs sagaida rīt.

Baltic IT&T – problēmas turpinās?
21.aprīlī izstāžu centrā Skonto sāksies izstāde Baltic IT&T, kura norisināsies jau 11o reizi. Neskatoties uz daudzu skeptiķu un kritiķu prognozēm, izstāde tomēr šogad norisināsies ierastā garumā, kaut arī dalībnieku skaits ja nav samazinājies, tad vismaz mainījies ir stipri. Viens no lielākajiem dalībniekiem Latvijas Mobilais Telefons šogad nepiedalīsies – neoficiālās sarunās LMT pārstāvji norādīja, ka ieguldītie līdzekļi un laiks dalībai nekad nav nesuši atbilstošus rezultātus t.i. dalība Baltic IT&T drīzāk bija goda jautājums, nevis lietderīguma. Tāpat šogad nepiedalīsies viens no Latvijas IT tirgus pirmrindniekiem Microlink, kā arī mobilo telefonu ražotājs Siemens. Diezvai šīm kompānijām nepiedalīšanās Baltic IT&T ir finansu šaurība – vismaz Siemens arī neoficiāli norādīja uz līdzīgiem iemesliem kā LMT. Toties apskatot dalībnieku sarakstu mēs var ieraudzīt izteikti IT profila dalībniekus – žurnāls „Grāmatvedība un Ekonomika”, kā arī Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs:).
Paralēli izstādei notiks vairāki semināri, kur vienas vai otras firmas pārstāvji iepazīstinās ar saviem produktiem un risinājumiem.
 
Nobeidzot šo nelielo jaunumu par šo izstādi, vēlos paspriedelēt par to, kas ir iemesls šīs izstādes neviennozīmīgajam novērtējumam. Problēmas, principā, ir divas.
Pirmā, nerisināmā – publiku mūsdienu informācijas padeves apstākļos, pārsteigt ar kaut ko gluži jaunu nav iespējams. Arī Latvijas lietotāji nebūt nav no „banānu zemes” (vismaz IT un sakaru ziņā) un tāpēc stendi, kuros tiek atrādīti pusgadu vai pat gadu vecu  produkti, maz kuros izraisa interesi. Atrisināt šo problēmu teorētiski var – taču tikai teorētiski – izstādi ir jāpāprofilē t.i. mērķauditorija ir jānosaka cita. Tas nenozīmē, ka mērķauditorijai ir jābūt Antonam no Varakļāniem (nekā personīga!), kuram ziņu avots ir Panorāma. Baltic IT&T ir jākļūst par profesionāļu izstādi, kur dominē nevis produkti, bet gan risinājumi.
Šeit mēs arī nonākam līdz otrajam problēmai – piedāvājums. Normāla parādība Baltic IT&T izstādē, kad netālu vienam no otra atrodas mobilo telefonu ražotāja stends un sistēmu analīzes un vadības kompānijas stends – produkts plašai publikai un risinājums šauri profesionālai videi. Izstādes rīkotāji diemžēl rīkojas ļoti vienkārši – piedalās tiem, ka ir _kaut kāds_ sakars IT vai komunikācijām, kā arī ir spējīgi maksāt par stendu. Prātīgāk (vismaz ideoloģijas līmenī) ir rīkot divas atsevišķas izstādes – IT un sakaru. Tādi pīrādziņi.

No iepriekšējās pieredzes var spriest, ka izstāde būtībā būs tieši tas pats, kas iepriekš – satiekas paziņas, pastaigā pa stendiem, parēc, apskatās uz smukām meitenēm (ak, Shafro meičas...) un nospriež, ka nākamreiz nenāks. Un nākamgad atkal satiekas turpat. Savukārt izstādes dalībnieki vairākums gadījumos atsēž noteikto termiņu, ierauj ar konkurentiem un beigta balle! Ja Baltic IT&T rīkotāji nesāks kaut nedaudz rīkoties, izstādi tā arī ar katru gadu degradēsies...
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (18)
Prev: Ziņas / Elektroniskais papīrs jau pavisam drīz
Next: Mobilie / EDGE testēšana Latvijā
© 2000-2024 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.