cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...

Nimepäevalised on:
Elo, Loone, Õrne
Šiandien vardadieni švencia:
Tautvydas, Vientautė, Salemonas, Vaclovas (Vacys)

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (69)  


Pirms sākt lasīt tālāk, obligāti iepazīstieties ar sekojošo ziņu, kuru publicējusi LETA, vakar.

Pārdomas radās? Vispār baigi absurdā situācija rodas, kas patiesībā nepārsteidz – šādi konkursi pie mums Latvijā ir bieža parādība un diemžēl, jo dziļāk mežā, jo resnāki partizāni.

Kas tad ir šajā konkursā tāds pārsteidzošs? Doma, nav slikta – izveidot jaunu vortālu rīdziniekiem, kurā, citējam, tiks aplūkotas šādas tēmas: Rīgas ziņas, bizness un ekonomika Rīgā, ieteikumi un norādes, kultūra, sports un veselība, laika ziņas, finansu informācija, pilsētas vēsture, slavenu rīdzinieku sasniegumi un citas. Nespriedīsim, cik šāda informācija ir aktuāla un cik tā ir nepieciešama – vienam vairāk, otram – mazāk. Šī konkursa rozīnīte ir pavisam iekš kaut kā cita: prasībām un attiecīgi arī rezultātiem.
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (92)  


Kāpēc mirst cietņi? Viss šai rakstā ir tikai mans subjektīvais viedoklis un nekas vairāk. Domas, pārdomas, secinājumi. Pacelšu atkal nemierīgo tēmu par cietajiem diskiem, kuri mirst. Mirst visi, arī cietie diski, un un nav starpība kuras firmas. Diemžēl nē. Mirst i IBM, i Fujitsu, i Quantum, i Seagate, Western Digital. Fakts. Nepaiet ne mēnesis, vai pat pusgads un jaunais cietnis ir miris.
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (48)  

Latvijas preses tirgus nevar palielīties ar lielu skaitu visādu IT (tehnoloģijas, mobilie, whatever) jomai veltītu žurnālu klāstu. Taču vairāki žurnāli un pat 2 avīzes ir - pie avīzēm pieskaitam krievu valodā iznākošos Digital Times un Internet Review (nekad dzīvē neesmu redzējis), savukārt no žurnāliem mums E-pasaule, NEXT, kā arī Computer Show un MG krievu valodās.
Neteiksim, ka konkurence ir ļoti sīva, jo katram no šiem izdevumiem ir savs pircēju lauciņš un bieži vien viens cilvēks pērk vairākus Latvijā iznākošo "datorpresi". Patiesībā, viss ir klusi un mierīgi.

Taču dažiem šis miers nepatīk. Ar to izcēlās žurnāls Computer Show, kurš diez vai var palepoties ar plašu tirāžu un drausmīgāko popularitāti. Par rakstu kvalitāti neņemos spiest:
1) Dažādu iemeslu dēļ mans viedoklis nevar būt objektīvs;
2) Pēdējo reizi turēju rokās šo izdevumu pirms pāris gadiem, ja nemaldos:)

Tātad, visi draudzīgi aizejam uz šo lapu un ieraugam "reportāžu no ielām" par to, cik bēdīgi klājas jau minētajiem izdevumiem Digital Times un MG. Ieraugam fotoreportāžu no sērijas - gājām pa ielu, ieraudzījām miseni, kurā bija saburzīts Digital Times. Taču vēl pēcāk sastapām onku ar nosliecēm uz alkoholu ar žurnālu MG rokās! Protams, nofotogrāfējām - tāds ārpāts!
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (16)  

Izlasīju šo te interviju, ko deva avīzei Čas mp3 saita sound.lv administrators. Kārtējo reizi nācās konstatēt, ka mēs Latvijā mākam daudz d***t, bet maz darīt.
Lūk dažas domas izlasot šo "Ļebeģeva vietā nolikšanas pamācību". Vispirms Sound.lv sevi atļaujas nosaukt par "internet-smi" t.i. interneta mēdiju. Līmenis, vai ne? Saits, kurā 95% ziņu ir pārpublicēti no Krievijas oriģināliem un 2x reizes mēnesi pievieno kādu mp3 failiņu, sauc sevi par mēdiju. Lielummāniju no viņiem droši var aizņemties - tās viņiem daudz.
Tālak. Sound.lv ir kā self-promote projekts Baltic Option firmai, kura piedāva internet risinājumus. Saprotiet, ir ļoti smieklīgi klausīties šādus komentārus no firmas pārstāvjiem, kuru veikums nu nekādīgi nepārliecina. Nesalīdzinot nemaz ar design.ru portfolio. Varētu saprast šādu brēkāšanos no tādām kompānijām kā ADM, Vide Infra, Rhino Dizains, bet nu konkrētā kompānija, atvainojiet...

Nez kāpēc vienas firmas (nebūt ne tirgus līderis) pārstāvis atļaujas runāt visas Latvijas IT vārdā? Un galu galā - vienas firmas uzbraucienā otrajai objektivitāte zūd - katrs cīnās par savām interesēm.

Jebkurā gadījumā - galīgi nav laika, lai izklāstītu savas domas pilnība - tas diez vai ir vispār vajadzīgs. Taču varu pateikt vienu - esmu ticies ar Ļebeģevu ievērojami vairāk nekā šīs kompānijas pārstāvji un uzskatu, ka no viņa var un vaig daudz ko mācīties. Kaut vai to pašu self-promotu.
Izlasiet obligāti šo interviju - būs tik tiešām noderīgi. Kaut vai jautrībai.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (88)  

Mani tikko no darba atrāva paziņojums par to, ka jau kādu laiku internetdienu lapā ir vērojamas nominācijas...
Un es sapratu, ka viss. Latvija kļūst par izsmiekla objektu arī weba jomā. Tas liek bēdīgi nokārt galviņu un iet meklēt citu darbu. Weba attīstība nevienu te neinteresē. Tikai naudiņu savākt un pēc mums kaut ūdens plūdi. Un ja vēl tikai tas! Nedomāt par to, kas būtu efektīgāk un ērtāk un labāk. Na bui dui kaut ko uztaisīt. Un basta. Ech.
Labi, beigšu šito sviestu. Tagad dažus nominantus - lai arī Jums rastos iespaids.
update Raksta beigās ir divi meili no cilvēka, kurš palūdza tos pielikt rakstam... Man paliek aizvien skumjāk..
Lasļæ½t visu rakstu »»
  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
2002-05-21 (otrdiena)
  11:52 - Total offtopick - brauciens ar murmoņiem (94) Viedoklis 
2002-05-10 (piektdiena)
  13:45 - MājasDSL - bēdu stāsts (140) Viedoklis 
2002-05-01 (trešdiena)
  13:38 - Vietējo politiķu konfekte – Bils Geitss (23) Viedoklis 
2002-04-25 (ceturtdiena)
  14:34 - Internetvakars pie ezera (52) Viedoklis 
2002-04-19 (piektdiena)
  15:39 - Pēdējo reizi par Delfiem (102) Viedoklis 
2002-04-18 (ceturtdiena)
  20:45 - Bils Geitss un Latvijas amatpersonas (25) Viedoklis 
2002-04-16 (otrdiena)
  11:58 - Pilsēta kurā piedzimst ... ? (36) Viedoklis 
2002-04-09 (otrdiena)
  22:13 - Ventspils datorsalonu apskats No.1 (44) Viedoklis 
  12:51 - Dzīve tīklā. 2004. gads (20) Viedoklis 
2002-04-05 (piektdiena)
  11:55 - Autoratlīdzība tukšiem diskiem (12) Viedoklis 
2002-04-02 (otrdiena)
  22:22 - (66) Viedoklis 
  08:25 - Vēlreiz par Spamu (11) Viedoklis 
2002-04-01 (pirmdiena)
  16:32 - Win9x, WinXP, OSRi, SE, 2k, bla bla bla... ZB jau sen (17) Viedoklis 
  13:13 - Neliels Liepājas datorsviesta apskats (65) Viedoklis 
  02:24 - IRC, ircnets, irc klienti.... ZB jau (13) Viedoklis 
2002-03-29 (piektdiena)
  17:12 - cietnis (30) Viedoklis 
2002-03-27 (trešdiena)
  01:17 - To: Delfi / Subject: Kur ir jūsu redaktors? (52) Viedoklis 
2002-03-04 (pirmdiena)
  02:48 - Re: Maija Andersone: Laiks starp 'Alt + Tab' (27) Viedoklis 
2002-03-03 (svētdiena)
  19:08 - Par latviskojumiem (2) Viedoklis 
2002-02-21 (ceturtdiena)
  22:49 - Hit me baby, one more time! (10) Viedoklis 
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.