cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...

Nimepäevalised on:
Joel, Joosua
Šiandien vardadieni švencia:
Mantas, Gerimantė, Rozalija (Rožė)

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (30)  

Pēdējā laikā ir manīti komentāri (pamatā no augsti stāvošiem un labi zināmiem cilvēkiem) par to, ka cietnis.lv ir kompānijas, kuru lielākā daļa zin kā Grafton Internet, projekts vai arī ar laiku par tādu paliks. Tas ir pirmais (ak, un kāds pārsteigums - arī vienīgais) teksts, kurš izskan no to cilvēku mutes, kuriem mēs šādā vai tādā veidā esam kā skabarga acī.

Mūs tas aizvaino.

Vai tiešām projekts, kurš ir bāzēts uz entuziasmu, par kura uzturēšanu un veidošanu neviens nesaņem un nekad nesaņems naudu vai Porshe 911, nehavo tiesības uz eksistenci? Vai tas ir zinātniski pierādīts fakts, ka šādi saiti ir anonīmie tvneti, delfi, apollo, etc? Vai no tiesas, lai nebūtu šādu paziņojumu, mums ir jānodibina sava firma, kura nodarbosies ar cietņa hostingu, interneta nodrošināšanu tam, un citām lietām? Vai arī visiem ir jāuzbrauc virsū, lai tikai pierādītu, ka neviens mūs nelobē?

Mūsu iespējas pierādīt pretējo ir ierobežotas vairākos aspektos.

Pirmais no tiem - nav mums finanšu un to avotu, kādi tie ir delfiem, tvnetam, vai jebkuram citam no .lv zonas saitiem, kuri sevi dēvē portāliem tikai tādēļ, ka tur ir kategorizētas ziņas un banneri (par portāliem - tas ir atsevišķs stāsts).

Otrais - mums nav tik daudz laika.

Trešais - nav arī vēlmes.

Lūk, kādēļ mēs neejam vērienīgā cīņā ar šiem meliem un neinformētību. Viss, ko mēs varam darīt, ir pliekans rakstiņš pliekanajā cietnī, kurš nav nevienas kompānijas īpašums.

Ja mēs nespēsim pastāvēt kā nekomerciāls projekts, mēs vienkārši aizvērsimies.

Ā, un pavisam aizmirsām pateikt sakrālo frāzi - cietnis nepieder un nepiederēs nevienam. Ne delfiem, ne graftonam, ne telekomam.

Mēs tik vien kā vēlamies pierādīt, ka Latvijas Interneta zonā bez mežonīgām izmaksām var pastāvēt kas vairāk par vienkāršu mājaslapu. Un līdz šim mums tas ir izdevies. Par spīti tiem, kas tam netic, mēs turpināsim.

Ja kādu interesē sīkāka informācija par cietnis.lv, iesakām vērsties pie mums un jūs tapsiet apgaismoti.

Paldies par uzmanību.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (52)  

blefi.lv
blefi.lv
Es jau labu laiku esmu bijis sajūsmā par Latvijas interneta vienu no labākajām humora lapām - delfi.lv. It īpaši, tās tehnoloģiju sadaļu. Guntara atsūtītais links (rezerves kopija) tam pielika punktu. Es esmu lielā nesaprašanā. Es, laikam, pat esmu saniknots. Ilustrācijai iesaku uzmest aci arī kādam vecākam rakstam.
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (27)  

Es atvainojos par izteicienu, bet mani biku besī iedzina Maijas Andersones raksts delfu versijās. Palūgšu izlasīt, lai saprastu, par ko iet runa. Īsumā - visi cilvēki, kuri spēlē datorspēles, ir psiholoģiska rakstura problēmu upuri.
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (2)  

Te tauta iespringa par latviskojumu tēmu. Tad nu es pēkšņi atcerējos, ka valodas listē kādu laiku atpakaļ bija labs threads (pavediens, ja sekot latviskojumiem no TTC). Vienu (manuprāt gauži jautru meilu) varat izlasīt teitan. Lai lasītu visu pavedienu, dodaties uz kiss.id.lv un provējiet ka tur noorientēties un kaut ko atrast. Starp citu, tie, kas lieto Outlook vai Outlook Express, (kā arī der jebkurš cits newsreaderis) var vienkārši spiest teitan un mēģināt atrast (es gan neesmu informēts, cik ilgi news.latnet.lv glabā arhīvus un par to, vai vispār ir iespēja tos iegūt parastajam mirstīgajām pieejamā veidā).
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (10)  

Wasssaa, diemzheel man ir pazudushi kaut kurj latvieshu burti, neko dariit. A uzrakstiit taa gribeejaas. Lieta sekojosha un mazliet shokeejosha -> cilveeki, Britnejas fani, Britney Spears ap maiju buus juusu personiigajaas Playstaton 2 konsolees.  Wasaaaaaa, kaads prieks un laime. Juus beidzot par vinju vareesiet valdiit, dejot kaa vinja, klausiities un skatiities kaa dejo cyber Britnija. Nu ko Britnijas fani, vai tad tas nau Juusu sapnis? THQ ir paraadiijusi pirmo screenshuutu no shiis jaukaas speeles. Nezinu, bet man liekas, ka shii speele ir sen nokaveejusies, zheel protams ka faniem buus jaagaida veel tik ilgi. Kaa nekaa liidz maijam. Prasu lielu, jo lielu piedoshanu lasiitaajiem un Britnijas faniem, par to ka man shitaa te jaaraksta bez garumziimeem. Tikko paarinstaleejos, un shitaads mega jaunums. HA HA HA, veel joprojaam knapi turos, no smiekliem. Driiz buus virtuali Maikli Dzheksoni, kaads stulbums...
Peec computerandvideogames.
  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
2002-02-18 (pirmdiena)
  19:26 - Baltcom TV un internets (47) Viedoklis 
2002-02-01 (piektdiena)
  13:47 - More pageviews more money? (17) Viedoklis 
2002-01-25 (piektdiena)
  16:37 - PhpNuke - latviešu valodā (17) Viedoklis 
2002-01-22 (otrdiena)
  19:33 - Lord of the Rings - kļūmes (24) Viedoklis 
  17:43 - Apollo un tā draugi (27) Viedoklis 
  02:25 - TV6 RIP !!! :( (5) Viedoklis 
2002-01-21 (pirmdiena)
  21:06 - Patiesība par veco onku Salaveci 2002 (7) Viedoklis 
2002-01-17 (ceturtdiena)
  16:43 - Apollo problēmas - viedoklis no otras frontes (56) Viedoklis 
2002-01-16 (trešdiena)
  20:43 - Offtopic: filma Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (22) Viedoklis 
  09:00 - Apollo kvalitāte No. 3 (48) Viedoklis 
  08:58 - Apollo kvalitāte No. 2 (18) Viedoklis 
2002-01-15 (otrdiena)
  12:49 - Cīnamies par Apollo pakalpojumu kvalitāti? (46) Viedoklis 
  07:39 - Par Jums, dārgie kungi! No. 2 (27) Viedoklis 
2002-01-10 (ceturtdiena)
  19:01 - LMT - bezgaumība vai vienkārši colorblindness? (36) Viedoklis 
2002-01-02 (trešdiena)
  23:50 - [must read] Par cietņa būtību... (33) Viedoklis 
2001-12-29 (sestdiena)
  15:46 - Spams arī uz mobilo (15) Viedoklis 
2001-12-20 (ceturtdiena)
  19:58 - NEXT - first look (10) Viedoklis 
2001-12-13 (ceturtdiena)
  12:06 - Narkotikas Datoriesaiņojumā (32) Viedoklis 
2001-11-12 (pirmdiena)
  13:40 - Nē rasismam un Bērnu XXX! (2) Viedoklis 
2001-10-08 (pirmdiena)
  11:20 - Disclaimer (9) Viedoklis 
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.