cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Silvia, Silvi, Silva, Silve
Šiandien vardadieni švencia:
Mintartas, Tarvilė, Romanas, Rolandas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (33)  

Diemžēl pēdējā laikā arvien akūtāka kļūst problēma, kas raksturojama ar teikumu - ļoti daudzi lasītāji nesaprot cietnis.lv būtību. Šī problēma ir saasinājusies ar to, ka sākam saņemt ļoti daudz kritikas par publicējamiem materiāliem, lietu izklāstīšanas dziļumu utt. Tieši tāpat tas attiecās uz jaunām sadaļām.

 

Mēs vienmēr esam apgalvojuši, ka cietnis nevēlās izpatikt nevienam (izņemot lasītājus, taču nevēlamies kļūt ierobežoti ar šo izpatikšanu) - autori raksta materiālus TIKAI par to kas šķiet interesants vai aktuāls tieši konkrētajam autoram.

Mūsu uzdevums NAV: informēt par sausiem un mūsuprāt neinteresantiem jaunumiem, rakstīt rakstus par lietām par kurām paši ne īpaši sajēdzam (ar dažiem izņēmumiem), rakstīt pasūtījuma (apmaksātus) materiālus, dzīties pēc kaut kāda apmeklējuma (protams, ka ir neviltots prieks, ja apmeklējums aug). Pie šādiem principiem cietņa kolektīvs pieturēsies arī turpmāk, jo, ja šie principi tiks izmainīti, diemžēl, projektu varēs uzskatīt par mirušu. Ar galiem.

Otra lieta ir materiālu kvalitāte - ir jāsaprot, ka mēs neviens neesam profesionāļi t.i. žurnālistikas pieredze mums visiem kopā tiecās uz nulli. Tāpēc kritizēt materiālus no žurnālistkā viedokļa būtu nepareizi - mēs nemaz nepretendējam būt kaut kādi žurnālisti - profesionāļi. Protams, ka katram ir jānodarbojas ar lietām, kuras viņš māk profesionāli - mēs vienkārši stāstam par lietām, nepretendējot ne uz ko.

Cita lieta ir materiālu izklāstīšanas dziļums - šeit ir jāsaprot, ka mums reti ir kad iespēja iedziļināties kādā problēmā ļoti dziļi. Mēs labrpāt to darītu - mums tas pašiem interesē, bet dzīve visiem - gan jums, gan mums - ir tāda ka, ne vienmēr sanāk nodarboties tikai ar lietām kas tev patīk. Nevaram atļauties pievērst uzmanību tikai cietnim - visiem no mums ir darbs, kuru atlikt malā nedrīkst, daži no mums studē, dažiem ir ģimene, kurus apdalīt ar laiku nedrīkst. Kā redziet, mēs dabonam bildi kāda ir vairākumam ļautiņu. Vienīgi mums arī ir hobijs - cietnis.lv. Tāpēc, lūdzu, pirms nolamāsiet mūs par to, ka mēs neesam kaut ko pastāstījuši, neesam uztaisījuši kaut kādu "vajadzīgu" sadaļu, pielaiduši kaut kādu maziņu neuzmanības kļūdu, izlasiet vēlreiz augstāk rakstīto.

Ar šo mēs sevi nepaziņojam par svētajiem un jebkura kritika netiek norakstīta ar teikumu "cietnis.lv nav lapa visiem" vai ko tamlīdzīgu. Mēs vienmēr esam uzklausījuši konstruktīvu kritiku, mēs vienmēr esam atzinuši savas kļūdas un centušies tās labot. Par konstruktīvu kritiku mēs esam tikai pateicīgi. Diemžēl šāda kritikas īpatsvars ir minimāls - 1 no 20. Kā arī - ierobežoto iespēju dēļ nevaram visas kļūmes novērst operatīvi, kā arī nevaram garantēt 100% kvalitatīvu un korektu materiālu.

Mums patīk nodarboties ar cietņa veidošanu - mēs labprāt tam veltītu DAUDZ vairāk laika. Vēl vairāk - mēs labprāt gribētu nodarboties ar TO kā patstāvīgo darbu, tādejādi saņemot par to naudu. Tad arī būtu pamatota jebkura kritika, tad varētu mūs ķengāt uz katra stūra, tad varētu braukt mums virsū. Tomēr mēs reāli apzinamies, ka Latvijā šāds projekts nav iespējams - nauda tiek ieguldīta ar mērķi saņemt viņu atpakaļ un ar peļņu. To mēs garantēt nevaram. Ir citas lapas, kur peļņa tiek gūta, bet to lapu saturs ir pavisam citādāks nekā cietnī.
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (33)
 
Rakstu grupa: disclaimer(-i)

 2002-03-29  17:12 - cietnis (30) Viedoklis 
 2002-01-02  23:50 - [must read] Par cietņa būtību... (33) Viedoklis 
 2001-10-08  11:20 - Disclaimer (9) Viedoklis 
Prev: Ziņas / Interesanti MK noteikumi par filmām
Next: PopSci / Melu detektora nākamā stadija
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.