cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]



ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (49)
  Pa retam izmantoju   57% (353)
  Neizmantoju vispār   28% (172)
  Kas ir Floppy?   7% (43)
13 komentāri | visi citi...

Šodien vardadienas svin:
Ernests, Ernsts, Balvis
Nimepaevalised on:
Ernst, Ernits, Erni, Erno
Šiandien vardadieni švencia:
Darmantas, Karigailė, Matilda

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (20)  

Sen jau skaidrs, ka vieglāk ir paņemt, nekā izdomāt pašam. It īpaši webdizaina jomā. Par to, kas tam par pamatu - fantāzijas trūkums, vai primitīvs 'ejietvisimežā', spriest būs katram individuāli. Ai. Nav ko tur daudz rakstīt, skataties paši. Veče oriģināls, bet veče partymix.lv.
 
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (12)  

klavieritie, ne?
klavieritie, ne?
Ja pierastā klaviatūra vairs neliekas gana ērta, Keyboard Alternatives & Vision Solutions piedāvā Ergologic Keyboard ar dalītu klaviatūru, regulējamiem roku balstiem un iespēju pieskaņot klaviatūras pacēluma un savērsuma leņķi personiskām vēlmēm. Vēl tikai pietrūkst kondicioniera un plīšu taustiņu... Un tas viss par nieka $299.00 ...
Izskatās jau pēc mežonīga sviesta, bet smieklīgi ir :)
 
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (4)  

Kompānija Inmarsat jau gada beigās piedāvās interneta iespējas aviokompānijām. Aviokompānijas savukārt saviem klientiem. Protams pirmie un laikam pagaidām arī vienīgie lietotāji būs biznesa klases pasažieri. Ātrums būs 64kbits/s, cena atkarībā no aviokompānijas. Domājams, ka cena būs iespaidīga, bet katram pašam izlemt, dzert šampānieti, skatīties filmu vai sērfot. Mums laikam šie prieki nespīd, jo Air Baltic nevienā lidmašīnā nav telefons, kur nu vēl citas extras.
 
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (2)  

5. aprīlī World Wide Web Consortium (organizācija, kura nodarbojās ar weba standartu izveidi) publicēja savu nākamo garadarbu - SSML specifikācijas uzmetumu (draft). SSML atšifrējās kā Speech Synthesis Markup Language Specification un ir kārtējā valoda, kura ir veidota uz XML bāzes.Taču, kā jau no nosaukuma nopratāt, tās nolūks ir aprakstīt valodu, ar kuras palīdzību varētu likt XML dokumentam runāt.
Domāju, ka interesenti ies uz w3c un lasīs. Pārējiem tas nebūs incanti :)
 
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (0)  


Mūsu labais draugs emuLynx (dotnet.lv) norādīja uz rakstu par to kā Britnijas Spīrsas personība ietekmē... Izlasiet rakstu - sapratīsiet ko tieši šī popdīva ietekmē...
Lūk citāts:
“First Britney does the ‘...Baby One More Time’ video, then Christina did the ‘Genie in a Bottle‘ one,” said 16-year-old fan James Levin.  “Then Britney does that concert without a bra on, and Christina shows her panties off in ‘Rolling Stone.’  Britney tears her clothes off at the MTV awards, Christina wears the dress showing her thong.  Britney has that ‘Don't Let Me Be the Last to Know’ video, Christina dresses as a whore in that ‘Moulin Rouge’ video.  You know, man, I just don't have the time to masturbate THAT much.”
  
Pēdējie 20 raksti:
2002-04-13 (sestdiena)
  13:06 - Apollo gļuks? (15) Ziņas 
  02:34 - Ļoti cilvēciska pele (6) Ziņas 
2002-04-12 (piektdiena)
  13:00 - Moderns IBM atslēgu piekariņš... (26) Ziņas 
  12:12 - Kļūdīties ir windowziski (16) Ziņas 
2002-04-11 (ceturtdiena)
  18:22 - Offtopic: Sapņu institūts;) (5) Ziņas 
  14:09 - Mazāk dzert vajag.. (11) Ziņas 
  12:58 - Best of Brain Storm - warez ? (22) Ziņas 
2002-04-10 (trešdiena)
  18:43 - Spams? Surogātpasts! Kas tas tāds? (13) Ziņas 
  11:24 - Interneta Atkarība (30) Ziņas 
2002-04-09 (otrdiena)
  14:11 - Jaunumi iz Epic-Sony - tev nebūs kopēt (36) Ziņas 
  00:06 - Vēl viens keiss... (5) Ziņas 
2002-04-08 (pirmdiena)
  20:56 - Ko (ne)prot tava kredītkarte? (5) Ziņas 
  09:00 - Ar ko piebāzts Photoshop 7? (12) Ziņas 
  08:02 - Nedēļas bildi atminoties (1) Ziņas 
  07:07 - Peles ventilators (2) Ziņas 
2002-04-07 (svētdiena)
  04:06 - Tiek paziņots jauns Office (14) Ziņas 
  02:56 - Oh my God! They killed Kenny! (10) Ziņas 
  02:26 - CS serveri, tie esot downā... (28) Ziņas 
  01:31 - Pulkstenis reāliem programmētājiem (3) Ziņas 
2002-04-06 (sestdiena)
  21:07 - Atkal google tiesā.. Ziņas 
© 2000-2025 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.