08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [ www.greenman.ru] 13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [ yahoo news] 14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [ media.dsc.discovery.com] 14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [ www.digitmag.co.uk] 13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [ new scientist]  |



Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]Floppy diskus...
| Izmantoju ikdienā |
16% (111) |
| Pa retam izmantoju |
52% (354) |
| Neizmantoju vispār |
26% (174) |
| Kas ir Floppy? |
6% (43) |
21 komentārs |
visi citi...

Šodien vardadienas svin:
Laura, Jadviga, Nameizis, Hildegarde
Nimepaevalised on:
Valdemar, Voldemar, Valdek, Valdeko, Valdo, Valdu, Valdur, Valmar, Valmer, Volmer, Volli
Šiandien vardadieni švencia:
Eirimas, Aistė, Simonas, Leontina, Leonas
|

Moby par godu vēl neiznākušajam jaunajam albumam 18 ir ķēries pie otas nē, bet zīmēšanas un kāda flašu zinoša cilvēka palīdzības. Katru dienu, sākot ar 25. aprīli, nopelniem bagātais estrādes mākslinieks Moby savā lapā liks īsus flash klipiņus , no kuriem katrs būs veltīts vienai no 18 albumā esošajām dziesmām. Viņš vienmēr ir izcēlies :)
Šorīt saņēmu interesantu spama vēstuli ka iekš http://70194581.com/ varot nopirkt 60 miljonu e-mail adrešu tikai par 30$. Aizgāju pēc linka un tiešām - lapas īpašnieks apgalvo ka viņa e-mailu databāzē esot 59517493 e-mail adrešu... Droši vien jau ka arī mans mails ir tai sarakstā ja jau saņēmu šādu spamu ... Spameri - krājiet naudiņu un pērciet datubāzi - beidzot arī jūsu ziedu laiki ir sākušies!
 | smukuliite mashiiniite :) | Ko jūs domājat par Flash? Un spēlēm iekš jamā? Jā, jā, es jau dzirdu - ir takš tik daudz spēlītes iekš Shockwave. A kā ar Flash? Un labas? HP izveic akciju - iegūsti savā īpašumā veco labo vācu vabolīti (jauno, protams). Play beetle buggin'
Vai cietnījamo lasītāju vidū ir kaut viens, kurš nav aizrāvies ar nesen minētajā saitā atrodamajām spēlītēm? Ir? Tātad, šis links būs Jums, izlecēji :) Parastās šautriņas. Spēle 501 - kurš pirmais nodzēš šo skaitli. Master vai Double in one versija (neatminos, kuramā tieši). Tas nozīmē, ka pēdējā metienā jāiemet ir dubultajā zonā. Un tagad visi pasakām 'atā' darba pienākumu pildīšanai :)
Labākā reklāma nav antireklāma. Labākā reklāma ir veiksmīgs joks par kādu produktu. Maunprāt, pēdējo var attiecināt uz iToilet projektu. Apskatīti visi iespējamie funkcionalitātes un pat kļūdu gadījumi. Diemžēl, visu sabojāja teksts, kurš pierakstīts klāt Apple sauklim: "Think different. Think Windows.". Bet citādi - kārtējais uzjautrinošais promodizains :)
 | iToilet |
Pēdējie 20 raksti:
|
|