cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]



ADVANCED

Šodien vardadienas svin:
Matilde, Ulrika
Nimepaevalised on:
Matilde, Malde, Maldi, Milda, Milde, Meta, Tilde
Šiandien vardadieni švencia:
Tautas, Tautgintė, Klemensas, Lionginas

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (127)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
laacz2002-10-10 18:53
Zupa, kāpēc Tu uzskati, ka pret šo (Microsoft) ir iespējams cīnīties ar opensource metodēm? Iestāstot valdībai, ka ir nepieciešams opensource tu neko nepanāksi. Tiks algoti lielie kantori, kuri, savukārt, jau havo pietiekoši lielu IT speciālisto loku, lai spētu pavilkt OS produkta lokalizāciju, specializāciju un velns vien zin ko vēl.
Varbūt vienkāršāks veids varēja būt - paņemt un nodibināt kaut ko līdzīgu patērētāju biedrībai, kura varētu vērsties tiesās u.t.t. pret to softu ražotājiem, kuri veido jamos gļukainus?
Man liekas, ka jūs esat mazliet pārspīlējuši, pozicionējot sevi kā antiMS un antiMonopola cilvēki. Opensource nebūt nav īstais ierocis pret šo. Jo tā nevieš izpratni, kāpēc viss ir slikti. Un nepiedāvā konstruktīvus risinājumus (sākšanu no nulles, ko jūs piedāvājat, neuzskatu par vērā ņemamu variantu).
Vienkāršiem lietotājiem jūs neiestāstīsit, ka jāizvēlas nesaprotamais Linux apmaiņā pret ērto Windows. Neērtais OpenOffice.org vs MS Office. Neintegrētā Mozilla MSIE vietā. Lietotājs grib visu uzreiz un par konstantu cenu. Nevis pēcāk maksāt par
a) supportu (admins nav kompetents, jāņem outsourcējoši kadri)
b) par lietotāju izglītošanu (visi lietotāji ir vai nu jau paši to veikuši, vai arīdzan gājuši kursos)
Un kāda jēga no opensource OS, ja vsas aplikācijas būs par maksu? Šaubos, ka Tilde izlaidīs savu Jumi opensource versijā. Šaubos, ka Photoshop (nepīkstiet par Gimp, jamais i ne tuvu nestāv) vai Homesite (pod Linux nav analogu kvalitatīvu web editoru) vai kaut vai to pašu Outlook Express vai The Bat! dabūsit zem Linuxa (Evolution neder, jo jamais ir tas pats, kas Outlook, ko savukārt lieto tikai daži).
Uff.. pietiks.

Skatīt visus komentārus | Atbildēt uz konkrēto komentāru:

 
Kā tevi saukt? 
Kāds tev meils? 
Un ko teiksi? 

Īsa pamācība komentēšanā:
   0. Obligāti jāievada savs nosaukums un komentārs. Epasts nav obligāts.
   1. Nerakstīt komentāros bullšitu. Tādi komentāri tiks dzēsti, lai nemaitātu gaisu. Galu galā, mēs nevēlamies būt atbildīgi par komentāriem, jo tos raksta mūsu lasītāji.
   2. Tagus lietot nedrīkst. T.i. - vienkārši nesanāks :) Visi < arī tiks parādīti kā <.
   3. Viss, kas sākās ar http:// un www. (kā arī e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļi un automātiski pārveidots par linku, uz kura varās uzklikšķināt un viss atvērsies jaunā logā.
   4. Skatīt nullto, pirmo, otro, trešo un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargāti no spambotiem, kuri browsē webu un grābj tos ārā. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taču, ja JavaScript ir ieslēgts, uzspiežot uz nika, meils tiks rakstīts uz īsto adresi. Eku viltīgi, ne?

© 2000-2025 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.