cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kļæ½pļæ½c?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (48)
  Pa retam izmantoju   57% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (171)
  Kas ir Floppy?   7% (43)
13 komentāri | visi citi...


ļæ½odien vardadienas svin:
Ernestīne, Ingmārs, Vinija, Akvelīna
*/?> Nimepļæ½evalised on:
Konstantin, Kostel, Tiino, Kindel
ļæ½iandien vardadieni ļæ½vencia:
Eimantas, Aldona, Julija, Rita, Elena

 Hosted by DEAC
 Server by M79


 da worst
 pods
flash.lv
?>  self
*/?>

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (35)  

Kā jau šodien tika minēts, cietnis apmeklēja mazu pārtiju, kurā viens no dalībniekiem bija Tema. Ja godīgi, tad šo pasēdēšanu nē, bet pastāvēšanu rīkoja pats Lebedevs. Uzdāvinājām viņam krekliņu ar Latvijas hokeja izlases zimboliku, bet tas tika ātri nobāzts skapītī. Pat neapskatīts un nepiemērīts. Tās bija bēdīgās ziņas.
update Starp citu, cietnī jau redzētajā bildē esošais uzraksts tiešām tikšot uztaisīts un tiešām uz tās pašas mājas sienas. Tik viena atšķirība - rakstīts tur būs "Dizains izglābs pasauli" nevis analogs angliskais teksts.
update 2 Jā. Par kaķīšiem Maskavas ofisā. Divas kaķenītes (ja pareizi atminos). Viena ir Fedja (no vārda feedback:). Otra ir Flash. Tā, lūk. Moš dienas laikā vēl ko atcerēšos :) Starp citu, ir īsa atsauksme no paša Temas.
update 3 Kā izgāja ar cietņa dāvaniņu (krekliņu)
 

Pirmā vārdu pārmīšana iekš design.ru pārstāvniecības Baltijas valstīs, protams, bija ar pašu Lebedevu :) No sērijas – čau, čau, kā iet. Bet tālāk, iespringa Latvijas Interneta Asociācijas izpilddirektore Ina Gudule – Tema, klau, te te tipo atvērtais vakars, vai kā? Tad nu lācītis izskaidroja viņai situāciju (skaidrošanas laikā viņa skatījās griestos, līdz ar ko, es ne gluži sapratu, vai turpināt stāstīt, vai beigt..). Uz vietas bija pāris veci paziņas no Delfiem (agrākajiem Delfiem, tiem, kuri Interaktīvie). Mēs (cietnis) jutāmies mazliet neērti, kamēr Tema ņēmās un krāmēja uz galda visādu paiku un dzeramo. Bet tas bija īss prieks.

Tad nu viss aizgāja. Tema laipni piedāvāja sarūpēto alu, martini un vīnu. Un sākās jautājumu un atbilžu vakars.

Starp citu ir vērts pieminēt vienu ļoti jautru (vai bēdīgu) faktu. Tur bija viens cilvēks, kurš tīri atklāti paziņoja, ka dievina Temu :)

Kad šis fakts tika noskaidrots, cietnītis saskandināja ar Lebedeva kungu vienreizējās lietošanas glāzītes. Un tad sākās lielā iepazīšanās – cilvēki pastāsta par sevi. Cietni Tema mocīja ilgi – Kā? Tnis? Ciet? Ietnis? Cietnis? (to viņam pateica priekšā visi apmeklētāji kopbalsī :) Lācītis neapzināti pieminēja par skandalozo slavu :) Neskaitot LIA izpilddirektores dīvaino skatienu, pāris cilvēku pēcākus jautājumus, viss beidzās laimīgi :)

Par pārstāvniecību Baltijas valstīs. Tema, kā kompānijas art directors skaidri zin, ko teikt un ko ne. Bez RRR un ab.lv nekas cits netika minēts. Pārstāvniecībā strādā 1 (viens) cilvēks – ļoti simpātiska un visādi citādi jauka meitene – Katja (ļoti daiļi runā latviski). Par turpmākajiem projektiem – klusums. Atbilde ļoti lakoniska – mēs par darbiem runājam tikai tad, kad tie ir paveikti.

Reti var sastapt cilvēkus, kuri runā tik pašpārliecināti un spēj pārliecināt citus par savu pārākumu. Ja arī radās diskusija par kādu jautājumu, kur kādam bija acīmredzams, ka Tema kļūdās, galvenā persona spēja apklusināt jebkurus iebildumus, pavēršot sarunu sev vēlamajā gultnē. Labs demagogs un sofists :)

Ļoti patīkamu iespaidu atstāja spēja ātri un sakarīgi atbildēt uz (bieži vien nestandarta) jautājumiem.

No sarunām tika noprasts, ka tuvākā gada laikā Latvijā parādīsies vēl viens, vai vairāki projekti, kuri spēs lepoties (kā nu kuram liekas :) ar design.ru vārdu.

Starp citu, par ab.lv runājot. Kad viņam tika paziņots par acīmredzamajām kļūdām latviešu un angļu valodās, vaina tika novelta uz vietējiem tulkotājiem. Un teksts – Esmu atvērts kļūdu reportiem. Pret to, ka izskats ir ļoti raksturīgs un tipisks viņa studijas darbiem, viņš atbildēja analoģijās (analoģijas, kā zināms, nav pilnīgas) – cik veidos tu varētu realizēt durvis? Apaļas? Un cik tas būs ērti? Un vai tik tiešām katru reizi (lasi – veidojot saitu) nepieciešams izdomāt riteni no jauna? Kāpēc nevar izmantot jau izstrādātu interfeisu pievienojot klāt jaunas idejas dizaina jomā? Secinājumus variet izdarīt paši…Vispār tusiņš izdevās ļoti interesants. Tas bija tā vērts. Un uz nākamo Tema’s tusiņu arī dosimies – vismaz pats Ļebedeva nosolījās rīkot tādus arī turpmāk. Tuvākais tuss paredzēts maija beigās.

Katrā gadījumā – viņš, kā izrādās, arī ir parasts cilvēks. Varbūt būsim paši jamo kanonizējuši mazliet par traku, bet tā nevajdzēja.

Mēs, diemžēl, i ne desmito daļu no visa izdzirdētā un pārrunātā nespējam izstāstīt. Bet, tas bija tā vērts. Tiešām bija.

P.S. Daļa no Yandex reklāmā redzamajām rētām viņam ir īstas :)

P.P.S. Viņš ļoti daudz smēķē :)
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (35)
Prev: Ziņas / Laacz & Kugis dodas pie Lebedeva
Next: Ziņas / Igaunijā būs jāmaksā par īsziņām no Interneta
© 2000-2024 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.