08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [ www.greenman.ru] 13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [ yahoo news] 14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [ media.dsc.discovery.com] 14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [ www.digitmag.co.uk] 13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [ new scientist]  |




Šodien vardadienas svin:
Matilde, Ulrika
Nimepaevalised on:
Matilde, Malde, Maldi, Milda, Milde, Meta, Tilde
Šiandien vardadieni švencia:
Tautas, Tautgintė, Klemensas, Lionginas
|

 Izskatās, ka turpmāk ieteikumus un rakstus, ko iesūta lasītāji, publicēsim nedēļas nogalē. davidson ( davidson@one.lv) mums ieteica: Ieinteresēja viena cilvēka - Brian Tylor personīgā filminja, kuru vinš jau diezgan labu laiciņu ir plānojis uztaisīt un tagad arī mājaslapa šai filmai ir (vispār labs dizains), kā vinš pats raxta, tad šīs filmiņas ideja ir dzimusi pirms daudziem gadiem un no 2D atēla pārvērtusies par diezgan komplicētu 3D grafiku. Lai iegūtu plašāku info par šo filmiņu - apmeklējiet saitu - www.rustboy.com. P.S bildes & dažus no filmiņas gabaliem var dabūt šeit . P.S.S. Paldies davidson par linku. Tik tiešām fantastiska lieta ņemot vērā, ka to visu dara tikai viens cilvēks.
 |
 Lasītājs MaxDam (maxdamage@mail.lv) jau ir nedaudz piesardzīgāks savā vērtējumā par jauno sistēmu: Dzirdēju te dažu labu tautu izsakāmies par WinXP. Tā nu tas ir sanācis ka arī man ir izdevies iegūt acīmredzami iekšējās lietošanas versiju, jo pie instalācijas netika prasīti nekādi gaļimie kodi. It kā jau nekā ļoti slikta par šo mantu nevarētu teikt, taču ir dažas problēmas, par kurām gribētos informēt. Pirmkārt, jārēķinās ar to, ka dažas progas varētu arī uz šīs OS nestrādāt, kā tas ir pie vairuma jaunu WIndows OS. Tā, piemēram, Adaptec Easy CD creator pilnīgi nobruka pie WinXP, taču ilgi bēdāties nenācās, jo pēc nelielas izpētes izrādījās, ka WinXP ir integrēts CD kreators, gan datu, gan Audio... - reāls prieks, jo nav jāaizņem lieka vieta uz hard-diska ar nelietderīgām disku 'dedzināšanas'progām. Vēl pie WinXP mīnusiem jāmin tas, ka nepieciešams kā minimums 128Mb RAMs lai varētu kautcik normāli darboties. Pagaidām, kādu nedēļu lietojot šo produktu, nekādu citu gļuku nav bijis. Vēl jāpiebilst, ka WinXP ir vizuāli ļoti 'smuks', ir visādi jauni nieciņi, kas palīdz darbā. P.S. no Kuģa - visi lasītāji, kas ir iemēģinājuši WinXP final ir laipni lūgti postot savas domas par sistēmu sadaļā " Tavs raksts". Domājams, ka ar laiku varēsim pat izveidot rakstu sēriju par WinXP un tādā veidā citiem lasītājiem dodot iespēju apsvērt visu par un pret pirms instalēt sev WinXP.
 |
 | GTA 3 posteris | Netikai Holivudas kinokompānijas atliek dažu jauno filmu demonstrēšanu ASV kinoekrānos, bet arī datorspēļu biznesā ir jūtamas tādas aktivitātes kā spēļu atlikšana uz vēlāku laiku sakarā ar Amerikas notikumiem. Kā zināms mēs jau rakstījām par Red Alert 2 un tā topošā addona Yuri`s Revenge atlikšanu un kopiju izņemšanu no tirdzniecības. Lasītājs Helmārs iesūtija ziņu arī par Grand Theft Auto 3 spēles atlikšanu uz vēlāku laiku sakarā ar Amerikā notiekošo. Kā izrādās developeru kantoris atradies vienā no World Trade Centre, tā saucamiem Twins debeskrāpjiem. Mjā.
 |
 imis21 (imis21@e-apollo.lv) mums pastāstīja par saviem iespaidiem pēc darba ar jauno WindowsXP: Liidz shim es biju pilniigi paarliecinaats, ka viss kas naak no Microsoft ir liels meesls (liels veel joprojaam). Taatad runa ir par Microsoft produktiem. Ja Windows 95 bija labs, tad Windows 98 jau nedaudz suuds, un Windows ME jau nu totaals meesls caur un caur. Par Windows XP es domaaju ka Microsoft turpinaas iesaaktaas tradiicijas. Jaa taa es domaaju liidz briidim kad uzliku uz sava kompiisha sho sisteemu. Pirmo nedeelju es vienkaarshi nevareeju aizveert muti. Ja nu ir viens izcils produkts, tad tas ir Windows XP. Nekad neviens Microsoft produkts veel nav bijis tik labs. Sisteema ir reaali aatrdarbiiga un vaajpraataa stabila. Neskatoties ka uzinstaleeta sisteema aizsit kaadu 1GB cietaa diska vietas, tomeer iestarteejas aatraak kaa Windows 98 un arii visas programmas ielaadee aatraak. Man ir sajuuta ka Windows XP ir "Hardware Acelerators". Pa nedeelju lietojot esmu atradis tikai vienu gljuju, shad tad windows pazaudee kaadu CD diskiekaartu. Pirmajaa nedeeljaa bija probleemas ar draiveriem prieksh nVidia karteem, tachu shodiem ir iznaacis jauns draiveris, kursh paziist arii Windows XP, taakaa probleemu vairs nav. Secinaajums viens, ja ir resursi ar ko straadaat, tad labaak tos izmantot pilniibaa, un Windows XP to maak. P.S. no Kuģa - ja viss notiksies kā paredzēts, tad tuvākajās dienās cietnis.lv publicēs plašu materiālu par WindowsXP - tādu kā reviewu.
 |
 Ja par kautko var mīlēt kompāniju Microsoft, tad tas ir par tās hardware iekārtām. Žēl, ka dažreiz nākas peles, klaviatūras un džoistikus no MS sodīt par software kļūdām no MS:) Bet tas netraucē priecāties par iekārtu ārkārtīgo lietošanas ērtumu un izskatu. Microsoft anonsējusi jaunu peli MS Wireless IntelliMouse, kas būtībā ir IntelliMouse bezvada versija, tika ar dažiem jauninājumiem un bez vada:). Vispirms ir uzlabots optiskais sensors, tagad viņš skanē darba virsmu 6,000 reizes sekundē. Jauna tehnoloģija, ļauj 2 AA tipa baterijām strādāt daudz ilgāk (līdz pat 4 mēnešiem aktīvas darbības), jo sensors ieslēdzas tikai tajā momentā, kad uz peles atrodas lietotāja roka. Protams ir saglabāts iepriekšējās iekārtas formas un krāsas. Cena šai optiskai pelei būs 79$ un pieejama būs no oktobra vidus. Jāatzīst, pēc personīgās pieredzes, ka šī IntelliMouse pele ir viena no labākām, ja ne pati labākā no visām pieejamām. Kaut gan tas varbūt ir gaumes sajūta. Starp citu, 4 no 6 pašreizējiem cietnis.lv autoriem pašlaik ļoti aktīvi "jūzo" tieši IntelliMouse peli:) Tāda lūk statistika.
Pēdējie 20 raksti:
|
|