08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru] 13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news] 14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com] 14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk] 13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
Kas vainas Frontpage 98? Ja tev likas rokas, tad ari pakaljas vietaa muti noslaucisi...
Nelabas aizdomas, ka visi kas kliedz "frontpage sux" ir mazohisti, kas vienreiz bernibaa to atverushi, bet tad kluvushi "advanceti" un turpina drazties ar kodu notepad-lidzigas progzas, tur kur sen jau varetu kadu krietnu % no darba apjoma samazinat, lietojot kadu no vizualiem tuljiem. Man darba kolegjis ir, kas jutas ljoti kruts, jo kodu ar roku raksta... zjel vienigi, ka vinsh piemirst tagus aizvert, secibu neievero, nepieturas pie HTML valods standartiem un Netscape vinjam neeksiste.
P.S. Ja kads nezina, tad Frontpage ari var kodu editet tiri normali- gan tabus saliek, gan krasains kods. Zjel vienigi, ka nav rindu numuri un vel shadas-tadas fichas.
Īsa pamācība komentēšanā:
0. Obligāti jāievada savs nosaukums un komentārs. Epasts nav obligāts. 1. Nerakstīt komentāros bullšitu. Tādi komentāri tiks dzēsti, lai nemaitātu gaisu. Galu galā, mēs nevēlamies būt atbildīgi par komentāriem, jo tos raksta mūsu lasītāji.
2. Tagus lietot nedrīkst. T.i. - vienkārši nesanāks :) Visi < arī tiks parādīti kā <.
3. Viss, kas sākās ar http:// un www. (kā arī e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļi un automātiski pārveidots par linku, uz kura varās uzklikšķināt un viss atvērsies jaunā logā.
4. Skatīt nullto, pirmo, otro, trešo un ceturto punktu. P.S. Emaili tiek pasargāti no spambotiem, kuri browsē webu un grābj tos ārā. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taču, ja JavaScript ir ieslēgts, uzspiežot uz nika, meils tiks rakstīts uz īsto adresi. Eku viltīgi, ne?