cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED
asdasd

 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...

Nimepäevalised on:
Aleksandra, Alli, Aalike, Alli, Andra, Sandra
Šiandien vardadieni švencia:
Gostautas, Eisvydė, Marcijonas, Agnė

 Hosted by DEAC
 Server by M79

here
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (2)  

Kā zināms, google ir pārsteidzoši labs meklētājs. Pie tā jau sākam pierast un lēnām aizvietojam jēdzienu "meklēšana internetā" ar "gūglēšana". Bet, lai arī tālāk aprakstītā lieta pieejama jau ir pasen, man nebija iekāriena to izmantot. Tagad, mazai atpūtai, izlēmu apskatīties - ko ta nozīmē "līdzīgu lapu meklēšana". Izrādās, ka tas nozīmē šausmonīgi daudz interesanta.
Piemēram, pirmais, ko ierakstīju, bija related:cietnis.lv. Un starp atrastajiem rezultātiem (kuri aizņem tikai vienu lapu) bija gan pods, gan lamers, gan flash.lv. Bet taisnība, takš.
Atguvies no prieka par google inteliģenci, sāku pētīt tālāk. Piemēram, podam līdzīgu lapu ir stipri vairāk ;)
Gribās meklēšanas serverus? Lūdzu, tieši to arī dod related:google.com. Un Microsoftam līdzīgie saiti .. pirmie rezultāti ir diezgan trāpīgi :)'
Īsāk sakot, jautra izklaide :)
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (3)  

CD-ROM pieejamās
CD-ROM pieejamās "ādiņas"
Laikam daudzi izmanto skinus (panelīšus) priekš savu mobilo telefonu "personalizācijas",  tagad to varēs darīt arī ar CD-ROM'iem. Dažreiz sanāk tā ka datora korpuss nav saskaņots ar CD-ROM priekšējo paneli un nākas sadzīvot ar to kas ir vai arī meklēt melnu CD-ROM (kas vispār ir dabūjams). Slikti ir tiem kam ir super puper alumīnija korpuss....
Bet tagad nebēdām ir likts gals :). Firma TEAC saviem draiviem ir izlaidusi 4 panelīšu variantus (melns, balts, pelēks un alumīnija), kas der šādiem firmas TEAC CD-ROM medeļiem: CD-W540E, CD-W524E, CD-W516E, CD-W512E, CD-W58E.
Panelīšus jau var nopirkt Japānas veikalos, bet ASV un Eiropā tie parādīsies apmēram vasaras sākumā. Cena pagaidām nav zināma. Ja šāda prece patiks lietotājiem tad drīzumā laikam var gaidīt līdzīgu "fīču" arī no citiem ražotājiem.
Pēc 3dnews.ru.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (3)  

Panāc šurp!
Panāc šurp!
Šodien (lasi - šonakt) jau runājām par mūsu visu psiholoģiskām īpatnībām. Viena no psiholoģiskās nestabilitātes izpausmēm, kā zināms, ir stress. Pārmērīgs stress no darba. Tāpēc arī vajag relaksēties - cits to dara atpūšoties dabā/klubā/dzerot alkoholu vai vēl kā citādāk. Taču tagad mums ir iespēja reklasēties arī ofisā - nē, aizmirstiet par xxx saitiem un kolēģu izjokošanu. Iegādājieties sev The Desktop Punch Bag. Tas nav nekas cits kā vienkāršs boksa "bumbieris", tikai miniatūrs. Nākamreiz, kad būsiet noguris no darba - uzšaujiet pāris kreisos un pēc tam vienu riktīgu labo. Uzreiz jutīsieties ievērojami labāk. Fiziska relaksācija takš!
Un The Desktop Punch Bag noderēs ne tikai priekš relaksācijas - iedomājieties, kad kolēģis grasās pienākt pie jums un palūgt aizšaut piecīti/aizvietot uz pāris stundam/parunāties par to, priekšnieki ir maitas, bet jūs demonstratīvi atkārtojiet minētās sišanas instrukcijas. Goda vārds - jūs atstās mierā. Ideāli? Ideāli!
Maksā šis melni-baltais izstrādājums precīzi 16.99 sterliņu mārciņas.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (3)  


Daudzi lasītāji jautā - kas noticis ar pods.lv ? Ta netaisās vaļā, tad vēl kādus brīnumus rāda, īsumā pods aizštopējies. Coolynx ziņo : bija probleemas ar DEAC routingu. DEAC saka ka probleemas bija telekomaa un tagad esot atrisinaatas. man nau jeegas mest iekshaa, jo cilveeki, kas netiek taapat nevarees izlasiit, bet taadu ir daudz - visi deac klienti.

Vēljoprojām uz poda netikušajiem ziņot.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (19)  

Tā kā Segway, par kuru jau ne reizi esam rakstīuši, sevi izreklamējis ir nejēgā, tad nav brīnums, ka visa pasaule tagad priecājas un/vai bēdējas par pirmo ceļu satiksmes negadījumu, kurā šis brīnums ir iesaistīts.
CSN vienkārši pierāda, ka ar ideālu braucamo nepietiek. Tam ir nepieciešams arī ideāls ceļa segums. Nabaga tautietis, kurš lepni braukalēja ar šo uzparikti, diezgan negaidīti, iebraucot mazā bedrītē nespēja pietiekami ātri izmainīt smaguma centru, lai noturēt braucamo braucot. Starp citu, viņš brauca pa trotuāru.. Vai tad braucamajiem nav domāta ceļa braucamā daļa? :)
Ziņa nav nekas _tāds_, bet mani priecē, ka Latvijā šie braucamie nemaz tik drīz neparādīsies. Pietiek jau ar trakiem velosipēdistiem, viens no kuriem esmu arī es :)
  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
2002-05-15 (trešdiena)
  03:01 - Civilizācija un CTF (3) Ziņas 
2002-05-14 (otrdiena)
  17:07 - AMD Athlon VS Intel Pentium 4 (79) Ziņas 
  16:08 - Biroja tehnika - netīrības perēklis (9) Ziņas 
2002-05-13 (pirmdiena)
  08:31 - cooler - 4 gadi Ziņas 
2002-05-10 (piektdiena)
  16:46 - Google - smuks logo :) (15) Ziņas 
  15:42 - Offtopick - viens kiloraksts (5) Ziņas 
2002-05-09 (ceturtdiena)
  16:27 - Klez.h + Win95.CIH (18) Ziņas 
  16:05 - Aibo - kļūsti par īstenu suņa saimnieku (1) Ziņas 
  12:58 - Caurumainais caurumu meklētājs ... (1) Ziņas 
  12:14 - Neo nevaid miris (10) Ziņas 
2002-05-07 (otrdiena)
  14:16 - Ūdens dzesēšanas sistēmu katrā datorā! (6) Ziņas 
2002-05-06 (pirmdiena)
  17:35 - Xbox uzlauzts ! (19) Ziņas 
  09:10 - Kas tad, ellē ratā, ir tā demo scene? (29) Ziņas 
  06:20 - Mobile Flash (2) Ziņas 
  01:47 - FT.com arī maksas! Ziņas 
2002-05-05 (svētdiena)
  22:36 - Balsošana - tehnoloģijas uzvar (2) Ziņas 
  17:26 - DivX 5.0.1 for Linux (3) Ziņas 
  03:34 - Par Melissa - gandrīz 2 gadi (2) Ziņas 
  02:23 - Atprogrammēt slabo? (6) Ziņas 
2002-05-04 (sestdiena)
  23:20 - Will code for food... (3) Ziņas 
© 2000-2021 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.