cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Elo, Loone, Õrne
Šiandien vardadieni švencia:
Tautvydas, Vientautė, Salemonas, Vaclovas (Vacys)

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (3)  

Civilization III: Play The World
Civilization III: Play The World
Es atceros, ka uzreizi pēc 3. civilizācijas iznākšanas manas darba spējas tikai paralizētas uz nedēļu. Es praktiski neko citu nedarīju, kā spēlēju. Tas man nedara godu, bet attaisnojumam varu teikt, ka man tā gadās ļoti reti. 
8. maijā (jā, zinu, pasen;) Firaxis Games un Infrogrames beidzot paziņoja par to, ka ir gaidāms pirmais addons - Sid Maier's Civilization III: Play The World. Jaunās iespējas ir ļoti interesantas.
Vienas iespējas trūkums mani vislaik tracināja - nebija iespējams grupēt junitus. Tagad būs :) Protams, ka jaunas civilizācijas (8 gabalas), objekti (radiolokācijas stacijas, aviobāzes), u.t.t. Bet, pats interesantākais - vairāku lietotāju spēles iespējas.
Spēlēt tīklā būs iespējams visvisādos veidos - pa tīklu, caur epastu (!) un uz viena kompja (!!). Režīmi - katrs veic soli pēc tam, kad pretinieks to ir izdarījis, vienlaicīga soļu veikšanas un jaunums - spēle reālajā laikā, kad nav tādu jēdzienu kā soļi. Starp spēļu veidiem visjautrākais ir Capture The Flag, kurš Quake un Unreal Tournament spēlētājiem būs pazīstams ;) Būs iespējams veidot savus scenārijus un tiem sekot.
Prezentācija presei notiks jau šomēnes - izstādē Electronic Entertainment Expo (E3).
P.S. Ja iekš gamespot negribās maksāt naudu par biedru būšanām, tad ir izeja. Atrodam mūs interesējošās ziņas. Un tad ierakstām ziņas nosaukumu iekš Googles. Attiecīgi, atrodot nepieciešamo info, ņemam Google kopiju un lasām :)
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (3)
Prev: Linki / Krāsas un tu
Next: Ziņas / Segway - pirmā "avārija"
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.