cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]



ADVANCED

Šodien vardadienas svin:
Ernests, Ernsts, Balvis
Nimepaevalised on:
Ernst, Ernits, Erni, Erno
Šiandien vardadieni švencia:
Darmantas, Karigailė, Matilda

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (10)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
CooLynX 2003-01-27 19:17 | atbildēt uz #19301
a, ko te ne1 neko neraksta? vai kaut kaadi joki...
Gremlins 2003-01-27 19:41 | atbildēt uz #19302
Tipa komentos? nutauta vel gul :))
agressor 2003-01-27 19:51 | atbildēt uz #19303
neviena sieviete nelasa cietnis.lv
zhj 2003-01-27 21:48 | atbildēt uz #19305
Vot šitādi raksti ir tas, kas nedara godu mobile sadaļai.
Imis21 2003-01-27 23:29 | atbildēt uz #19306
Vai nu es neko nesaprotu, bet nu šitas sūds nemaz neliekas kā Nokia ražojums. Man tas vairāk atgādina vienkāršu reklāmas suvenīru ar iegravētu vārdiņu NOKIA
Gremlins 2003-01-28 00:00 | atbildēt uz #19307
Izlasi txt kārtīgi. Kaut kur ir teikts, ka tas ir jauns modelis?
nbinc 2003-01-28 10:22 | atbildēt uz #19308
Tieshi taa, man tas hromeetais pulkstenis stipri atgaadina kaadu Kjiinaa taisiitu "suveniiru" no plastmasas ar metaala imitaaciju... nu liidziigi kaa tie kalkulaatori maza PC formaa un citas fignjas... nedomaaju ka tas pulkstenis ir patieshaam no Nokia, vai arii tad Nokia ir tik zemu nolaidusies ka saaks pulkstenjus razjot, pie tam taadus neertus, prieksh kam jaaver vaaks pulkstenim ja to var uzteisiit bez vaaka un skatiities laiku, pie tam nav man atminjaa neviens Nokia's telefona modelis a'ka graamatinja, kapeec tad tagad Nokijai buutu jaapaariet uz taadaam lietaam.....
klaide 2003-01-28 11:26 | atbildēt uz #19310
melo
Kuģis 2003-01-28 12:36 | atbildēt uz #19315
Būtu gatavs piekrist, bet pats interesantākais, ka tā ir taisnība! Man kolēģis stāstija, ka būdams pagājušā gadā Singapūrā uz kaut kādu Āzijas mobilo telefonu izstādi, bija redzējis šito joku. Identisku. Tjipa, koncepts.
scooter.times.lv 2003-01-28 20:17 | atbildēt uz #19343
pulkstenis labs, nesaprotu, kas jums tur nepatīk?...
 
Kā tevi saukt? 
Kāds tev meils? 
Un ko teiksi? 

Īsa pamācība komentēšanā:
   0. Obligāti jāievada savs nosaukums un komentārs. Epasts nav obligāts.
   1. Nerakstīt komentāros bullšitu. Tādi komentāri tiks dzēsti, lai nemaitātu gaisu. Galu galā, mēs nevēlamies būt atbildīgi par komentāriem, jo tos raksta mūsu lasītāji.
   2. Tagus lietot nedrīkst. T.i. - vienkārši nesanāks :) Visi < arī tiks parādīti kā <.
   3. Viss, kas sākās ar http:// un www. (kā arī e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļi un automātiski pārveidots par linku, uz kura varās uzklikšķināt un viss atvērsies jaunā logā.
   4. Skatīt nullto, pirmo, otro, trešo un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargāti no spambotiem, kuri browsē webu un grābj tos ārā. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taču, ja JavaScript ir ieslēgts, uzspiežot uz nika, meils tiks rakstīts uz īsto adresi. Eku viltīgi, ne?

© 2000-2025 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.