cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]



ADVANCED

Šodien vardadienas svin:
Aija, Aiva, Aivis, Gregors
Nimepaevalised on:
Rego, Reio
Šiandien vardadieni švencia:
Liutauras, Vaidilė, Kristina, Teodora

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentš printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (19)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
Lupus2003-10-15 15:46
suudu zaglji izchakareeja. Probleema ir cita...
Valve taisiijaas HL2 izlaist 30 septembrii. Veel dazhas dienas pirms tam nebija nekaadas zinjas ka tas nenotiks. Un atgaadinu - reliizes datums noziimee ka principaa speele jau ir veikalos, kas noziimee ka master matricai ir jaabuut gatavai apm 2 nedeeljas aatraak (kaa minimums) lai paspeetu sarazhot diskus un izsuutiit vairumtirgotaajiem.
A peekhsnji, dazhas dienas PIRMS, izraadaas ka speeles reliize tiks atlikta jo kaads luuk esot nozadzis kodu.
Nedaudz smiekliigi. Valves gadijumaa ar HL2 ir iesaistiitas pietiekami lielas summas lai maza hakeriisha izgaajiens neatstaatu nekaadu iespaidu uz komerciaalajiem plaaniem, veel jo vairaak taadeelj ka paaris milijonu geimeru seedeeja un gaidija, uz plaukta nolikushi naudinju lai sturmeetu veikalus. A tagad izraadaas pie visa ir vainiigs kauch kaads hakeris...
Ja valve taisiitos HL2 izlaist 30 septembrii, tad tagad, jau krietni pirms koda nozagshanas visu geimeru saiti buutu pilni ar sagatavotiem review par speeles reliizi (kaut vai ar NDA noteikumiem). Bet nav.
Taa ka logjiskais izskaidrojums - bija tur hakeris vai nebija, ir tas maarketinga triks vai nav, speele veel nav ne tuvu gatava un nav ko mums sheit makaronus spraust par to ka valve ir gatava atlikt speeles izlaishanu maksimaalaas intereses briidi un zaudeet burtiski milijonus.
Driizaak mees varam gaidiit ka no valves saaks masveidaa atlaist developerus un projektu vadiitaajus...

Skatīt visus komentārus | Atbildēt uz konkrēto komentāru:

 
Kā tevi saukt? 
Kāds tev meils? 
Un ko teiksi? 

Īsa pamācība komentēšanā:
   0. Obligāti jāievada savs nosaukums un komentārs. Epasts nav obligāts.
   1. Nerakstīt komentāros bullšitu. Tādi komentāri tiks dzēsti, lai nemaitātu gaisu. Galu galā, mēs nevēlamies būt atbildīgi par komentāriem, jo tos raksta mūsu lasītāji.
   2. Tagus lietot nedrīkst. T.i. - vienkārši nesanāks :) Visi < arī tiks parādīti kā <.
   3. Viss, kas sākās ar http:// un www. (kā arī e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļi un automātiski pārveidots par linku, uz kura varās uzklikšķināt un viss atvērsies jaunā logā.
   4. Skatīt nullto, pirmo, otro, trešo un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargāti no spambotiem, kuri browsē webu un grābj tos ārā. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taču, ja JavaScript ir ieslēgts, uzspiežot uz nika, meils tiks rakstīts uz īsto adresi. Eku viltīgi, ne?

© 2000-2025 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.