08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [ www.greenman.ru] 13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [ yahoo news] 14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [ media.dsc.discovery.com] 14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [ www.digitmag.co.uk] 13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [ new scientist]  |


Šodien vardadienas svin:
Aija, Aiva, Aivis, Gregors
Nimepaevalised on:
Rego, Reio
Šiandien vardadieni švencia:
Liutauras, Vaidilė, Kristina, Teodora
|
Skatīt komentārus:
viltīgi |
vienkārši
 |
Zvirblis | 2003-06-10 12:55 | Pats esmu palietājis Canon Powershot G2. No pieredzes - tā kā par fotogrāfēšanu zinu tikai pamatus, nojēdze ko nozīmē blendes atvērums, eksponēšanas ātrums un filmiņas jūtība, tad šādas tehniskas lietiņas izmantoju fotogrāfējot.
Kopsavilkum s - nav problēmu uztaisīt statiskas bildes - maz kustīgu priekšmetu. Var uzreiz pārbaudīt attēla kvalitāti krāsu skalā un pielabot setus un noknipsēt atkārtoti - metod tika i opita.
grūtāk ir panākt kustošus momentus (it īpaši sporta pasākumi krēslainā laikā) - jo digitālie sparīgi regulē mazāku blendi, lielāku ātrumu. Kamēr, neprofesionālis būdams, piemeklēju attiecīgo atvērumu, eksponēšanu, jūtīgumu - spēle ir beigusies :)
Piekrītu tam, ka jebkurā gadījuma jebkurs fotorīks ir pamatīgas investīcijas. Katram ir savi plusi un mīnusi.
Uzskatāmākais - ar Canon analogo kameru var pievilkt daudz tuvāk tālus objektus, nekā ar Canon digitālo, bez profesionālām fiškām.
Domāju, ka arī tirgū profesionāļu mantiņas ir vairāk priekš analogajiem un lētāk.
Otra lieta - tie kuri profesionāli nodarbojas ar fotogrāfēšanu digitālo izmanto kā foto piezīmju iespēju, lai pēc tam izvēlētos ko un kā īsti fotogrāfēt.
Ņemot vērā salikumu Vide - aparāts - bilde - internets, tad digitālais jebkurā gadījumā būs lētāk un ātrāk.
P.s. Canon Powershot G2 tomēr ir par švaku lai taisītu dzīvas fotogrāfijas (ar kustīgiem tēliem). |
Skatīt visus komentārus | Atbildēt uz konkrēto komentāru:
|
|