cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Silvia, Silvi, Silva, Silve
Šiandien vardadieni švencia:
Mintartas, Tarvilė, Romanas, Rolandas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (15)  

30 gadus vecais Lielbritānijas iedzīvotājs Džeims Traslers kārtējo reizi ir sasniedzis jaunu rekordu īsziņu rakstīšanas ātrumā. Šim cilvēkam izdevies uzrakstīt tik vienkāršu tekstu kā “The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack a human.”, nieka 67 sekundēs. Interesanti, ka vēl pirms neilga laika perioda šis teksts tika rakstīts gandrīz minūti ilgāk.

Džeims Traslers katru nedēļu uzraksta vismaz 500 īsziņas – praktiski mobilais telefons netiek izmantots sarunām – tikai un vienīgi īsziņām. Džeims uzsver, ka daudzās īsziņas, kuras viņš nosūta savai līgavai ļāvis viņiem abiem labāk iepazīt vienam otru un īsziņas tikai palīdzējušas uzlabot savstarpējās attiecības.
Pasaules čempions īsziņu rakstīšanā ikdienā izmanto Sony Ericsson ražojuma telefonus – T610 vai T630. Interesanti, ka Džeims strādā par inženieri vadošajā pasaules mobilo sakaru kompānijā Vodafone un firma tikai nākot pretī šādai darbinieku izklaidei. Sīkāku informāciju par Džeimsu Tralseru var atrast viņa mājas lapā.

Starp citu, cik vidēji īsziņas jūs nosūta ikdienas no mobilā telefona un vai uzskatāt, kā īsziņas ir ērtāk nekā telefona sarunas? Šo rindu autors uzraksta maksimums 3 īsziņas nedēļā no mobilā telefonā.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (15)
Prev: Ziņas / Pults retro stilā
Next: Winamp / mp3 atskaņotājs sievietēm
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.