cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...

Nimepäevalised on:
Silvia, Silvi, Silva, Silve
Šiandien vardadieni švencia:
Mintartas, Tarvilė, Romanas, Rolandas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (9)  

Tā kā diezgan daudzi interesējas - cik lielā mērā cietnis.lv ir saistīts ar dažnedažādiem kantoriem, kas mums varētu maksāt, vai arīdzan, kam maksājam mēs, uzskatām par savu pienākumu paskaidrot Jums, mūsu lasītāji, kas un kā.

Tātad - cietnis.lv ir 100% nekomerciāls projekts, kurš izveidots 2000. gada augustā un jaunā kvalitātē atdzimis 2001. gada septembrī. Jau no pašiem pirmsākumiem lapas mērķis ir informēt lasītājus Latvijā par interesantākiem jaunumiem no datoru, tehnoloģiju, datorspēļu un populārzinātnes pasaules.

Projekta autori nepretendē uz to, ka lapas ietvaros tiek atainoti pilnīgi visi aktuālākie, vai arī Jūs interesējošie jaunumi, jo ne vienmēr tas ir fiziski iespējams un ne visi jaunumi šķiet autoriem saistoši. Taču, mēs cenšamies cietni papildināt vairākas reizes dienā.

Visi cietnis.lv autori darbojas projektā tikai entuazisma vadīti un nekādu finansiālu atalgojumu par padarīto nesaņem, jo nekāds materiāls labums no cietnis.lv arī netiek gūts:) Jaunumu meklēšana un rakstīšana notiek paralēli patstāvīgajam darbam un studijām, tāpēc arī reizēm rodas situācijas, kad ievietoto jaunumu vienā dienā nav daudz. Galu galā, cietnis.lv protams ir ļoti labi un jauki, bet ēst tik un tā gribas:)

Pamatojoties uz visu augstāk minēto, lūgtum, saprast arī mūs, ja ir diena, kad nekas netiek papildināts, vai arī Jūsu atklātās kļūmītes netiek momentāli izlabotas.

Jebkurš materiāls, kurs ir publicēts lapā ir tā autora īpašums, ja nav norādīts savādāk. Materiāla pārpublikācija pieļaujama tikai ar autora rakstisku (emails arī skaitās rakstiska piekrišana:) vai mutisku atļauju un norādi uz lapu http://www.cietnis.lv/.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (0)  

Pildot sevis doto solījumu, publicējam nerediģētu, as-is, kompānijas E-Pasaule, produkta Comfera izplatītāju, atbildi atklātās vēstules formā uz mūsu publicēto.
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (1)  

Beidzot e-pasaule ir publicējusi oficiālu atbildi par savu produktu confera. Diemžēl, pagaidām, latviskā versija nav pieejama.
Uz doto brīdi, izbrīnu tomēr vēl aizvien rada produkta preses relīzē teiktais: "Jāatzīmē, ka Confera ir pilnībā izstrādāta Latvijas IT kompānijā E Pasaule."
Neskatoties uz to, ka iekš atbildes, tiek minēts, ka ir ņemts par pamatu eZ Publish produkts..
Iepriekš publicētā mūsu atklātā vēstule.

Jāatzīmē, ka Confera ir pilnībā izstrādāta Latvijas IT kompānijā E Pasaule
Jāatzīmē, ka Confera ir pilnībā izstrādāta Latvijas IT kompānijā E Pasaule

Minēšu citātu no GPL, kurš atrodams e-pasaules preses relīzē: "GPL ir ticis izstrādāts, lai garantētu jūsu tiesības izplatīt brīvo programmatūru (un vēlmes gadījumā par to iekasēt samaksu), tiesības iegūt brīvās programmatūras izejas kodu vai iespēju to iegūt, kā arī tiesības veikt tajā izmaiņas, izmantot tā daļas savos programmproduktos, kā arī tiesības zināt, ka jums ir uzskaitītās tiesības."
Ech.. izskatās, ka tā ir sišanās pret sienu ar savu pieri. Mēs tā arī nebūtu uzzinājuši, ka tas ir uz GPL bāzēts produkts.. Ka mums ir tiesības iegūt izejas kodu.. Ka mēs varam to izmantot, mainīt, pārsaukt pa savam, izplatīt kā savu (par brīvu).. Ka samaksa ir TIKAI par izplatīšanu, nevis par programmproduktu..

 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (15)  

Veelos publiski izteikt atvainoshanos visas cietnis.lv komandas vaardaa par emociju uzpluudaa izmantoto vaardu "zagts", aprakstot juusu jauno produktu. Teiksim taa - sho vaardu mees njemam atpakalj.
Bet mees nemetiisim sho rakstu aaraa, jo tas buutu analogs (vienkaarshots, gan) faktam, ka laikraksts Diena konfiscee vakardienas aviizes eksemplaarus, jo tur tika mineeta nepatiesa informaacija. Bet - veersiishu juusu un muusu lasiitaaju uzmaniibu uz faktiem, kuri liecina par juusu tik lepni mineetaas GPL licences paarkaapumiem.
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (19)  

Papildināts
E-pasaule *zog* (???) citu izstrādātāju produktus un piedāvā kā arī PĀRDOD tos, kā savējos. Izstrādāt savu produktu ir ļoti sarežģīts un darbietilpīgs process, kas arī izmaksā diezgan dārgi. Šodien kolēģe pateica, ka e-pasaule ir izstrādājusi jaunu CMS (content management system). Izdomāju palūkoties, jo man tas interesē no profesionālā viedokļa.
Lasļæ½t visu rakstu »»
  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.