Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=2593, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Disclaimer
cietnis.lv (www.cietnis.lv) @ 2001-10-08 11:20:00


Tā kā diezgan daudzi interesējas - cik lielā mērā cietnis.lv ir saistīts ar dažnedažādiem kantoriem, kas mums varētu maksāt, vai arīdzan, kam maksājam mēs, uzskatām par savu pienākumu paskaidrot Jums, mūsu lasītāji, kas un kā.

Tātad - cietnis.lv ir 100% nekomerciāls projekts, kurš izveidots 2000. gada augustā un jaunā kvalitātē atdzimis 2001. gada septembrī. Jau no pašiem pirmsākumiem lapas mērķis ir informēt lasītājus Latvijā par interesantākiem jaunumiem no datoru, tehnoloģiju, datorspēļu un populārzinātnes pasaules.

Projekta autori nepretendē uz to, ka lapas ietvaros tiek atainoti pilnīgi visi aktuālākie, vai arī Jūs interesējošie jaunumi, jo ne vienmēr tas ir fiziski iespējams un ne visi jaunumi šķiet autoriem saistoši. Taču, mēs cenšamies cietni papildināt vairākas reizes dienā.

Visi cietnis.lv autori darbojas projektā tikai entuazisma vadīti un nekādu finansiālu atalgojumu par padarīto nesaņem, jo nekāds materiāls labums no cietnis.lv arī netiek gūts:) Jaunumu meklēšana un rakstīšana notiek paralēli patstāvīgajam darbam un studijām, tāpēc arī reizēm rodas situācijas, kad ievietoto jaunumu vienā dienā nav daudz. Galu galā, cietnis.lv protams ir ļoti labi un jauki, bet ēst tik un tā gribas:)

Pamatojoties uz visu augstāk minēto, lūgtum, saprast arī mūs, ja ir diena, kad nekas netiek papildināts, vai arī Jūsu atklātās kļūmītes netiek momentāli izlabotas.

Jebkurš materiāls, kurs ir publicēts lapā ir tā autora īpašums, ja nav norādīts savādāk. Materiāla pārpublikācija pieļaujama tikai ar autora rakstisku (emails arī skaitās rakstiska piekrišana:) vai mutisku atļauju un norādi uz lapu http://www.cietnis.lv/.

« Atpakaļ uz rakstu