cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...

Nimepäevalised on:
Aira, Aire, Airi
Šiandien vardadieni švencia:
Gailintas, Audinga, Ksaveras, Atalija

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (0)  

Šokējoša ziņa, man un arī noteikti arī pārējim gameriem pasaulē. Visi gaidīja ko citu un sagaidīja arī ko citu.  Blizzard , ECTS 2001 laikā anonsējusi jaunu MMORPH spēli WORLDS of WARCRAFT. Kāpēc, es saku šokējoša ziņa? Tāpēc, ka līdz šim visi domāja ka tā MMORPH spēle tiks balstīta uz Diablo bāzes, un nevienam pat neienāca prātā ka spēle būs balstīta uz Warcraft bāzes. Teiksim godīgi pat man tas neienāca prātā. Spīdoši.  Spēle būs 3d RPG tīkla batāliju paraugs. Tā apgalvo pati Blizzard. 3D Grafika un gameplay būšot super puper, un viss tas ir  domāts, lai 10 000 cilvēku vienlaicīgi varētu spēlēt tīklā. Katrs personāžš būšot neatkārtojams, unikāls spēlē. Kaut kā neticās. Spēlēt cilvēki varēšot uz nekrītošiem Blizzard maksas serveriem. Cheatoshanās būšot izslēgta. To pašu arī teica par Diablo 2. :) Diemžēl, kad spēle iznāks netika teikts, bet ja tā visu loģiski apdomā varētu gaidīt šo jauko Blizzard dāvanu ap 2002. gada decembri. Nu ko sekosim notikumu attīstībai.  
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (2)  

Kā redzat beidzot ir beidzies ļoti smags, bet nozīmīgs posms cietnis.lv dzīvē – pinīgi jauna cietņa palaišana. Nelieli krikumi palikuši, bet lielos vilcienos viss ir aiz muguras jau. No šī brīža mainīsies cietņa regularitāte – tagad mēs varēsim piedāvāt jaunumus katru dienu un pa vairākām reizēm:)
Pievienojām dažas sadaļas – PopSci – populārzinātniskā sadaļa, Winamp – sadaļa, kurā stāstīsim par visu kas attiecas uz mp3 un citu audio formātu t.i. software pleijeri, hardware pleijeri, plugini utml., Mobile – sadaļā būs jaunumi no mobilo telefonu, pakalpojumu sniedzēju un PDA pasaules, Downloads sadaļa pārsaukta par Faili un Search sadaļā būs progresīvākais meklētājs, kas apkalpos tikai cietni;).
Ja būs vajadzība, varēsiet izdrukāt jūs interesējošo jaunumu vai rakstu. Variet pārsūtīt jaunumus saviem draugiem. Var pievienot katram rakstam savu komentāru, tikai sarunāsim vienu lietu, ka komentāros uzvedīsimies godīgi un nenāksies sastapties ar “sviestu”, kas darās delfi.lv portāla komentāros.
Kā redzat, esam šķīrušies no lielajiem banneriem, kas mums tomēr šķita nevajadzīgi.Tā pat mēs esam nomainījuši hostingu. Pašlaik mums to piedāvā Grafton Internet, par ko viņiem liels paldies! Cerēsim, ka mūsu sadarbībai būs ilgs mūžs:)
Viss tas ir jauki un smuki, bet ja nebūtu viena cilvēka, kas mums palīdzēja, tad viss augstāk minētais nebūtu iespējams. Tātad, lady and gentlemens, lūdzu piecelties, uz skatuves parādās laacz!:) Uz šī cilvēka pleciem gūlās pilnīgi jaunas web engine izveidošana atbilstoši mūsu pavisam nekautrīgām prasībām! Viņš pacieta mūsu piekasīšanos (par ko mēs tagad atvainojamies;)), palīdzēja nodibināt kontaktus ar Grafton Internet, musināja mūs strādāt ātrāk un vēl un vēl un vēl. Nav iespējams nemaz uzskaitīt visu:) Tā godīgu sakot, nezinam ko pateikt laaczim... PALDIES, dude!
It kā visas oficiālās uzrunas ir pabeigtas un jāpasaka pēdējais. Mēs ļoti ceram, ka mūsu lasītāji paliks kopā ar mums un izbaudīs tādu pašu prieku lasot, kā mēs rakstot:)
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (2)  

Topiet sveicināti vecajā un jaunajā cietnī! Iespējams, ka redzēsiet vēl nepilnības (piem. sadaļā Links vēl nekas nav), bet ziniet ka viss ir kārtībā un viss notiek. Pacentīsiemies šodien uzrakstīt garāku rakstiņu par to, kas būs, kas nebūs un ko vispār gribam! Īsāk sakot, viss notiek!!!!!

 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (0)  

Pioneer prezentējusi jaunu automašīnu AudioCD un mp3 atskaņotāju DEH-P900HDD. Pleijeris spēj atskaņot ne tikai mp3, kas ierakstīti CD, bet arī saglabāt tos uz 10Gb cietā diska, kas iebūvēt pleijeri. Vēl pleijeris ir savietojams ar MagicGate Memory stick, kas ļaus ielādēt jaunas dziesmas pleijeri, kā arī izlādēt tās:)
 
Pleijerī ir uzinstalēta arī plaša CDDB datu bāze. Tā pat ir iebūvēta slavenā SDMI aizsardzība un vēl kaut kāda aizsardzība MagicGate, kas neļaus kopēt CD.
Atskaņotājam ir 4x50 watts izejas un protams AM/FM radio tjūneris. Cena pašlaik vēl nav noteikta.
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (0)  

Microsoft WindowsXP aizlaidusi zeltā, "warez zēni" velk sistēmu jau tagad, kaut gan oficiāli būs pieejama tikai 25.oktobrī. Tomēr ne ar vienu sistēmu vien Microsoft ir dzīva! Būs arī vecais, labais (strīdīgs jautājums;) Plus!. Jā, tieši tas pats softiņš, kas fantastiski noslogoja datoru. Labi, lai tas paliek uz katra datora lietotāja sirdsapziņas, labāk apskatīsimies skrīnus no Plus!, kas ļaus mums noprast ar ko tad šoreiz mēs tapsim sisti:)
Lasļæ½t visu rakstu »»
  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
2001-08-31 (piektdiena)
  16:07 - Cūciņa - nē! Pingvīns - jā! Ziņas 
  16:01 - GP3 2000!!! (3) Ziņas 
  15:42 - Izvarots dators Ziņas 
  15:36 - Nekrītiet galējibās Ziņas 
  14:49 - ATI jaunās video kartes Ziņas 
  14:21 - Viss kosmoss onlinā... Ziņas 
  14:05 - Daješ 3Ghz!:) Ziņas 
2001-08-20 (pirmdiena)
  13:55 - .lv apskats Ziņas 
  13:53 - X turpinājumam būt... (1) Ziņas 
  13:05 - Būt vai nebūt Homeworld 2? Ziņas 
  13:04 - Mūžu spēlē, mūžu mācies... Ziņas 
  13:00 - Šis tas par WinXP Ziņas 
  12:58 - Soldiers of Fortune: Platinum Edition gatavs! Ziņas 
  11:31 - Kontrolē visu! (1) Ziņas 
2001-08-13 (pirmdiena)
  10:43 - Slinkajiem arī prieks! Ziņas 
  10:13 - No VCD uz Divx Ziņas 
  10:02 - Star Wars Episode II: Attack of The Clones (1) Ziņas 
  09:07 - IBM atzīme PC 20 gadu jubileju Ziņas 
  09:04 - Raven+id+Doom III=Quake IV? (1) Ziņas 
  09:02 - Tornis diskiem Ziņas 
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.