cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED
asdasd

 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Aleksandra, Alli, Aalike, Alli, Andra, Sandra
Šiandien vardadieni švencia:
Gostautas, Eisvydė, Marcijonas, Agnė

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (17)  

Laimīgā mamma un ne visai laimīga meita.
Laimīgā mamma un ne visai laimīga meita.
Pitsburgā notiekošajā dažādu izgudrojumu izstrādē Inpex  titulu kā “Gada sieviete izgudrotāja” ieguvusi Lielbritānijā dzīvojošā Paula Ward. Par ko tad šī dāma saņēmusi šo prestižo balvu, kuru nav izdevies izcīnīt 20 gadus nevienam Anglijas iedzīvotājam? Balva piešķirta būtībā par progresu bremzējošo un bērnu tiesību ierobežojošo iekārtu. Tomēr vispirms nedaudz vēstures iz Paula Ward ģimenes.

Paulai ir tīņa vecuma meita Stefānija, kurai kā jau daudziem viņas vecuma jauniešiem patīk laiku pavadītu internetā – precīzāk sakot čatojot. Par saviem piedzīvojumiem čatos Stefānija neapdomīgi reiz pastāstīja mammai (Paul Ward). Tieši uz to pašu laiku tika saņemts rēķins no vietējās telekomunikācijas kompānija British Telecom par interneta lietošanu (dial-up). Tas bija punkts Stefānijas čatošanas epopejai, jo mamma tā īsti neapzinājās, kas ir čats, taču viņa zināja, ka tur mēdz būt lieli, sviedraini un bārdaini onkuļi, kas tā vien grib pārdarīt bērniem. Par variantu, kas tas ir vienkārši komunikācijas veids starp mūsdienu jaunatni, netika padomāts.

Un šeit mēs nonākam līdz raksta galvenajam varonim – iekārtai zem nosaukuma The Phone & Net Guard, kuru izdomāja Paula Ward. Šīs iekārtas uzdevums ir bloķēt izejošos zvanus uz noteiktiem telefona numuriem. Interesanti, ka operators šādu pakalpojumu Anglijā nepiedāvā. Attiecīgi problēmu jārisina pašam klientam.
Interesanti, ka iekārta nepaliks tikai ieceres līmenī, bet jau tuvākajā laikā tiks laista tirdzniecībā visā Anglijā un aptuvenā cena būs 20 lati.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (17)
Prev: Viedoklis / Dubultklikšķa patents
Next: Ziņas / Jauns ziņu resurss Latvijā
© 2000-2021 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.