cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED
asdasd

 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Vilja, Vilje
Šiandien vardadieni švencia:
Gedautas, Nijolė, Leonidas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (16)  

Latvijas internetā neskatoties uz zināmo atpalicību attīstības tempos salīdzinot ar mūsu kaimiņiem, parādās arvien jauni un bieži vien interesanti resursi. Par pēdējā laika veiksmīgākajiem varam nosaukt klase.lv un auto.delfi.lv. Tomēr tas nav viss – pirms kāda laiciņa (precīzi nav zināms kad, taču orientējoši nedēļas divas atpakaļ) atvērās jauns resurss www.bbi.lv.

Baltijas Informācijas Birojs ir jauna ziņu aģentūra, kas savu darbību uzsāka aprīļa sākumā un grasās konkurēt ar tādām ziņu aģentūrām kā LETA un BNS. Jāpiemin, ka starp šīm aģentūrām pastāv jau diezgan saspringta konkurence – viens otru vaino ideju zagšanā (neoficiālā līmenī gan), gan citos grēkos un grēciņos. BBI parādīšanās tikai saasinās konkurenci un droši vien ieguvēji būsim mēs paši – informācijas patērētāji. Tomēr atgriežoties pie resursa www.bbi.lv galvenais, ko obligāti jāizceļ brīvā pieeja ziņām. Iespējams, ka tā netiek atjaunotas tik bieži, kā LETA vai BNS, tomēr tās ir bezmaksas, kā arī ievērojami analītiskāki un plašāk izvērsti. Piemēram, ja kāds politiķis paziņo, ka viņš grib nopirkt kaķi, tad tiek paskaidrots, vai šim tipāžam ir bijuši līdz šim kaķi, kāpēc viņš gribi kaķi un kāpēc ne suni vai lemingu.

Saits dizaina ziņā ir mūsdienīgs, tomēr nedaudz pieklibo lietojamība – piemēram, pat kārtīgi pacenšoties nebija iespējams atrast tādu vienkāršu lietu kā meklēšana. Lapai ar šādu informācijas apjomu tas ir akūti nepieciešams. Visi materiāli ir sadalīti pa tematiem – Politika, Ekonomika, Sabiedrība, Sports, Kultūra, Notikumi un Pasaulē. Taču Tehnoloģijas nav:) Par ko viņiem pāris cietnīšus nost no kopējā vērtējuma.
Jebkurā gadījumā jānovēl veidotājiem veiksmīgu darbu un potenciālos apmeklētājus apsveikt ar jauna un kvalitatīva ziņu resursa parādīšanos Latvijas internetā.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (16)
Prev: Ziņas / Vecmodīgā mamma...
Next: Ziņas / Apple ražos mobilos telefonus?
© 2000-2021 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.