cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Silvia, Silvi, Silva, Silve
Šiandien vardadieni švencia:
Mintartas, Tarvilė, Romanas, Rolandas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (8)  

Kompānija Sony beidzot oficiāli prezentējusi savu jaunāko izstrādi visiem tiem, kas neiedomājas savu dzīvi bez spēlēm – gan mājās, gan ceļā, gan atpūtā. Runa ir par portatīvo spēļu konsoli zem nosaukuma Sony PSP (PlayStationPortable). Aparāta galvenais konkurents ir slavenais un leģendārais Nintendo GameBoy. Jāpiezīme, ka pirmā informācija par Sony PSP parādījās vēl pagājušā gadā, taču toreiz Sony izvairījās runāt par izstrādi un kā vienīgais apliecinājums par šāda aparāta eksistenci bija pusticama 3D grafika ar aptuvenām korpusa aprisēm.


Ko tad Sony ir iebūvējuši jaunajā konsolē? Pirmais, kas piesaista uzmanību ir lielais 4,3 collu lielas 16:9 attiecības TFT ekrāns, kas rāda 16 milj. krāsu toņus ar attēla izšķirtspēju 480 x 272. Pa kreisi no ekrāna izvietots navigācijas kursorsvira, kura ir identiska Playstation džoistikiem. Savukārt labajā pusē redzami vadības taustiņi, kas arī ir identiski Playstation. Zem ekrāna atrodas citi regulēšanas taustiņi – skaļums, ekrāna kontrasts, režīmu pārslēgšana, kā arī ieslēgšanas un izslēgšanas taustiņi. Aparāta svars ir 260 grami, savukārt izmēri ir 170 x 74 x 23 mm.


Pašlaik Sony neatklāj kādas firmas procesors tiek izmantots, taču zināms, ka tā takts frekvence ir 333 MHz. Operatīvās atmiņas apjoms ir 4 MB (DRAM), savukārt pastāvīgā ir 32 MB. Aparātā ir iebūvēti arī stereo skaļruņi, kā arī minijack izejas austiņām. Komunikācijai ar citām iekārtām var izmantot USB 2.0, IEEE 802.11b (WiFi), kā arī infrasarkano portu. Spēļu ielādei tiek izmantoti UMD (Universal Media Disc) diski ar 1,8 GB ietilpību. No šiem diskiem tiks ielādētas ne tikai spēles, bet arī mūzikas un video faili. Tāpat dati var tikt ielādēti no nekur neizpaliekošajām Sony Memory Stick atmiņas kartēm.


Par atbalstu šai platformai ir paziņojuši praktiski visas lielās spēļu izstrāžu kompānijas. Konsoles parādīšanās tirgū plānota šī gada nogalē Japānā un 2005.gada pavasarī Eiropas un ASV tirgos. Sony pašlaik vēl klusē PSP aptuveno cenu, taču tiek baumots par vismaz 400$.


 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (8)
Prev: Mobilie / Britnijas jaunais telefoniņš
Next: Mobilie / Jauns Sony Ericsson telefons
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.