cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Salme, Salmi
Šiandien vardadieni švencia:
Bylotas, Daiva, Karolina

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (14)  

Mēs taču visi esam Britnijas Spīrsas kaislīgi fanāti, vai ne? Tāda balss, tādas kustības, tādi..., emm..., nu labi – par to citreiz. Nē, tikai nepadomājiet, ka cietnis.lv atkal ir paplašinājis iespējas un sāks publicēt mūzikas disku apskatus, Britnijas kailfoto (hmm... apmeklējuma pacelšanai noderīgs pasākums:-)) vai kautko tamlīdzīgu. Nē, tas tā nav! Šoreiz mēs pastāstīsim kādu mobilo telefonu lieto draiskā pop-princese, jo pat šāda ranga zvaigzne bez mobiliem sakariem iztikt vienkārši nevar.

Tā nav, ka Britnija būtu kautrīga telefona izvēlē – mobilais telefons LG G4005, kas tiek piedāvāts ekskluzīvi ASV tirgum un tas darbojas GSM 1900 MHz tīklā, aprīkots ar 65 000 krāsu ekrānu, kā arī digitālo kameru. Tas jums nav nekāds mazcenas telefoniņš... Telefona cena ASV ir apmēram 300$.
Большой, полосатый мух!
Большой, полосатый мух!
LG patiesi cer, ka šāda vienreizēja reklāma nāks tikai par labu mobilā telefona popularitātei – iedomājieties, kad jaunieši satiekas un jautā viens otram: “A tev ir tāds telefons kā Britnijai? A man ir! Wiii....!”.

P.s. mēs intensīvi domājām, kuru Britnijas fotogrāfiju pievienot pie šīs ziņas – nolēmām, ka ieliksim abas. Gadījumā, ja mobilie sakari jūs neinteresē, būs vismaz kaut kāds mierinājums un otrādi:-)


 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (14)
Prev: Ziņas / DiskGO! pildspalva ar USB 2.0 interfeisu
Next: Ziņas / Sony prezentē PSP!
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.