cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED
asdasd

 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Aleksandra, Alli, Aalike, Alli, Andra, Sandra
Šiandien vardadieni švencia:
Gostautas, Eisvydė, Marcijonas, Agnė

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (89)  

Nodomāju, ka nebūtu smuki aiziet neatvadoties, tāpēc laupīšu jūsu uzmanību uz dažām rindām. Tā nu ir sanācis, ka man ir jāpatrauc savas aktivitātes cietnis.lv ietvaros – neiedziļinoties sīkumos, varu pateikt, ka šāds lēmums ir godīgs, kaut arī nevēlams.

Vēlos pateikt lielu paldies visiem lasītājiem, kas lasīja, komentēja, kritizēja rakstītos materiālus. Liels paldies visiem cilvēkiem, kas palīdzēja nodrošināt cietnis.lv ar materiāliem, bet lasītājus ar interesantu lasāmvielu. 2,5 gadi darba nav pagājuši velti – ir iegūta neatsverama pieredze, esmu daudz iemācījies un galvenais, ka man vienmēr ir bijis ļoti interesanti. Kaut arī dažreiz nogurst no tā visa, bet vienmēr ir bijis saistoši un tas ir paticis.

Gribu novēlēt visiem lasītājiem mēģināt nodarboties dzīvē ar tām lietām, kas pašam patīk, jo tad padarītais darbs sanāk vislabāk un no visas sirds. Pārējiem cietnis.lv autoriem novēlu nezaudēt ticību un nežēlot sevi – laika nekad tāpat nav, pienākumu daudz utt., bet ja tik tiešām grib, tad daudz ko var paveikt un viss pa mazītiņam nostāsies savās vietās.
Tāpat es ticu, ka cietnis.lv pastāvēs arī turpmāk un manis rakstītie materiāli tiks aizvietoti ar vēl labākiem un interesantākiem!
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (89)
Prev: Ziņas / Avīzes caur WAP
Next: Ziņas / mult.ru — finansiāla krīze?
© 2000-2021 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.