cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Hermann, Herman, Armand, Hermo, Härmo, Hrm, Härmel
Šiandien vardadieni švencia:
Arvilas, Arvilė, Anakletas (Anys), Henrikas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (7)  

Pagājušogad mēs apglabājām Netscape pārlūku. Vismaz šo nosaukumu mums lika aizmirst. AOL, kurš ilgu laiku šo projektu uzturēja, tā vietā, lai turpinātu attīstīt savu pārlūka versiju, kuras pamatā bija citu izstrādātais Mozilla dzinējs, izvēlējās iet mierizlīguma ceļu strīdā starp Microsoft pārstāvēto Internet Explorer un AOL pašu veidoto Netscape. Licencējot Microsoft piedāvāto pārlūku, paplašinot savas iespējas izmantot Microsoft portāla MSN iespējas un saņemot simbolisku summu 750 miljonu ASV dolāru apmērā, praktiski tika likvidēta Netscape nodaļa un tās darbiniekiem tika piedāvāta iespēja strādāt jaunizveidotā organizācijā Mozilla Foundation (kurai, lai izvairītos no problēmām ar atlaistajiem darbiniekiem tika ziedota iespaidīga naudas summa, kā starta kapitāls).

Šī gada sākumā AOL atkal atsāka piedāvāt saviem klientiem kā noklusēto pārlūku Netscape. Tiesa, tikai t.s. starta komplektam. Un tagad AOL ir paziņojis, ka šovasar plāno izlaist jaunu Netscape versiju - 7.2. Tā tiks bāzēta uz drīzumā gaidāmās Mozilla pārlūka 1.7 versijas un skaitīšoties apgreids jau novecojušajai 7.1 versijai.

Taču, lai kā mums gribētos cerēt, tas nebūt neliecina, ka AOL jau kārtējo reizi ir nolēmusi mainīt savu viedokli un pievērsties atkal Netscape izstrādei. Kompānijai nav nedz izstrādātāju, kuri nu ir pamukuši kur kurais, nedz iespēju, lai šādi soli spertu.

Iespējams, ka šis ir piesardzīgs solis, ņemot vērā to, ka Microsoft savu pārlūku kardināli uzlabot tuvākajā laikā neplāno, taču viens no visperspektīvākajiem konkurentiem šajā tirgū - FireFox (kas ir Mozilla programmu klāstā ietilpstošais pārlūks) uz vietas ij nedomā stāvēt.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (7)
Prev: Ziņas / Viss ļaunais nāk no Krievijas
Next: Ziņas / P2P Itālijā tiek ierobežots ar likumu.
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.