cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Sirle, Sirli, Sireli, Sirelin
Šiandien vardadieni švencia:
Ąžuolas, Auksė, Erazmas, Eugenijus

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (18)  

Ja līdz šim DVD standarta izplatīšanās lēnums bija saistīts ar izejmateriālu un ierakstošo iekārtu dārgumu, tad šodien situācija mainās uz pozitīvo pusi. Matricas Latvijā pat kopā ar vāciņiem var nopirkt jau par 50 santīmiem, savukārt ierakstošo iekārtu piedāvājums un cenu amplitūda ir ļoti plaša. Tā piemēram, DVD +/- RW iekārtu datoram var nopirkt jau par 70 latiem un cenai ir tendence krist.
Tas pats ir attiecināms arī uz sadzīves DVD ierakstošām iekārtām jeb consumer electronics risinājumiem. Kaut arī tādi brendi kā Sony, Philips, Samsung tur visai augstas cenas DVD ierakstošajām iekārtām, citi – mazāki – ražotāji piedāvā pieejamākas cenas.

Kompānija Xoro Eiropas tirgū sākusi piedāvāt modeli HSD R545, kura cena ir nieka 329 eiro. Ņemot vērā, ka Xoro produkti ir nopērkami arī Latvijā, var pieļaut, ka arī tuvākajā laikā tas nonāks līdz mūsu platuma grādiem.
Par pašu iekārtu jāmin, ka video ierakstīšana noris populārākajā DVD formātā - DVD+R/RW. Aparāts aprīkots ar FireWire ieeju (ierakstam no citiem digitālajiiem mēdijiem – piemēram, digitālās videokameras), RGB, S-Video un Composite Video kontaktligzdām. Savukārt atskaņojamo formātu piedāvājums nebūt nav nopeļams: DVD, DVD+R(W), DVD-R(W), SVCD, VCD, MP3-CD, Kodak Picture CD, JPEG-CD, CD-R(W). Nedaudz sīkāka informācija vācu valodā atrodama šeit.
Atliek tikai cerēt, ka vietējie pārdevēji nemēģinās „uzsliet” tādu cenu, kas atbilst Eiropas cenas cipariem, bet naudas vienības citas.


 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (18)
Prev: Ziņas / Cietņa RSS
Next: Winamp / Austiņas ar iebūvētu mp3 atskaņotāju
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.