cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Hermann, Herman, Armand, Hermo, Härmo, Hrm, Härmel
Šiandien vardadieni švencia:
Arvilas, Arvilė, Anakletas (Anys), Henrikas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (19)  


   Nesen gadījās palasīt par to, ka kompānija Valve, kas izstrādā vienu no šī gada visvairāk gaidītajām spēlēm, ir tikusi apzagta, jeb kā moderni mēdz teikt - "sliktais hakeris nozaga mums izejas kodu". Sākotnējā versijā tika ziņots, ka sakarā ar to, ka no Valve ir nozagts Half Life 2 izejas kods, spēles iznākšanas datums tiek atlikts uz nenosakāmu laiku.

   Ilgi nebija jāgaida, kad minētais, sliktais hakeris pastāstīja savu versiju, proti: "Visiem, kas domā, ka Half Life 2 izlaišana tika aizkavēta tāpēc, ka tika nozagti izejas kodi un betu, paziņoju - es paņēmu visu, kas Valve bija pašreizējā momentā.

   Paskaidroju, uz 30. septembri viņiem bija gatavs tieši tik, cik atrodams spēles beta versijā. Demo, kas tika rādīts E3 bija neīsta! Vai mēģinājāt nogalināt to physictown kareivi? Pamanījāt, ka durvis tik un tā izlido? Bet Valve apgalvoja, ka skripta ainas nebūšot.

   Sūtījums Valve: Iesaku jums pārstāt melot par to, cik un kad tika nozagts vai arī es izlikšu visus pierādījumus, kas man ir. Un jūs zināt, ka man ir tik pat labi kā es."

   Nu iespējams ir kāda neprecizitāte, bet nu galvenā doma tomēr ir skaidra. Nejauši gan ienāca galvā cita doma. Atceroties cik populāra bija pirmā spēles daļa un tagadējā Counter Strike, iespējams, ka visa šī jezga ap notikumu var izrādīties kā nekas vairāk par vienkāršu mārketinga triku, lai pievilinātu vēl vairāk pircējus jaunumam, kas jau tagad uzskatāms par hītu un pāris papildus nedēļas pirms izlaišanas neko neietekmēs, vienīgi palielinās interesi. Patiesību gan mēs nekad neuzzināsim.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (19)
Prev: Ziņas / ASUS draudzēsies ar ATI...
Next: Winamp / Creative NOMAD MuVo NX
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.