cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Salme, Salmi
Šiandien vardadieni švencia:
Bylotas, Daiva, Karolina

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (comments)  


Куда Мир катится
?
Lielākā daļa cilvēku ir kā aptrakusi ar streetreisiem un dragreisiem.
The Fast and the Furious, 2 Fast, 2 Furious filmas, tā paša nosaukuma spēle, Street Racing Syndicate, Tokyo Extreme Racer: Zero, Midnight Club and many more...

Viens no labākajiem izklausās Need for Speed: Underground
 

Spēlē viss notiks kā jau tam ir jānotiek. Proti, metropoles naksnīgās ielas, pa īstam tūnētas mašīnas, nevis rīsinieki. Piedalās mūsdienu ielu karaļi pārsvarā no Japānas automobiļu izstrādātājiem - Mitsubishi, Subaru, Toyota un daudzi citi. Sākam ar vienkāršu mašīnīti, uzvaram sacensības, iekrājam naudiņu, pērkam mašīnas upgrade, kas arī tiks pārstāvēts no daudz pazīstamām un ne tik pazīstamām firmām. Spēlē attaisnosies apgalvojums, ka, lai arī, cik jauns krievs tu nebūtu, un, lai arī ar cik dārgu BMW tu nebrauktu, nevarēs vinnēt, ja nebūs izkopts mad skillz un iegūta cieņa starp pārējiem braucējiem un malā stāvošajiem.

Kā jau drag/street reisam pieklājās, viss sākās līdz ar spoku stundas iestāšanos naktī. Nobloķējam ielas, uzķeram policijas frekvenci, aizmānam viņus ar viltus izsaukumiem uz pilsētas otru galu un pasākums kļūst interesants. Izskatās, ka neiztikt arī bez traukšanās pa pilsētu, pelēkajiem satiksmes dalībniekiem piedaloties. Lai nu kā, bet, ja gribēsi tūnēt savu mašīnu, būs jābūt labākajam un jāpieslīpē maksimāli savas braukšnas/bremzēšanas/sānslīdes prasmes līdz maksimumam, te vairs nebūs pa-lauku-ceļu braucamspēlīte - Need for Speed: Hot Pursuit 2.

Need for Speed: Underground mums piedāvā:
- Apmēram 20 pilnīgi pārveidojamas mašīnas, kuras varēs tūnēt no A līdz Z un vēl mazdrusciņ.
- Vairākus spēles režīmus, starp kuriem neiztrūkstošu vietu jau ieņem Drag Racing un Street Racing. Drag Racing - kopā ar vēl trim oponentiem pietiekami taisnā ceļa posmā jānonāk līdz finišam pirmajam. Street Racing - jāuzkarsē naksnīgās pilsētas ielas ar NOS palīdzību, traucoties starp pretimnākošām mašīnām, un, meklējot izdevīgākos šortkatus, finišā, protams, jānonāk pirmajam.
- Simtiem veidus kā padarīt savu mašīnu ātrāku. Izvēlieties no daudzajām iespe'jām sev tīkamāko un pērciet! Preces piedāvā: AEM Inc., Audiobahn, Bilstein, Dazz Motorsport, DC Sports, Eibach, Enkei, GReddy Performance Products Inc., HKS, Holley, Injen, Jackson Racing, MOMO, Neuspeed, Nitrous Express Inc., O.Z, PIAA, Skunk2 Racing, Sparco, StreetGlow, Turbonetics Inc.

- Nekad neuzminēsiet, kas vēl jauns gaidāms šajā, pēdējākajā no NfS spēlēm. Pareizā atbilde ir... uzlabota grafika! Lai arī būsiet spēlējuši jauno NīdforSpīd stundām ilgi, ražotāji saka, ka vienalga nepārstāsiet priecāties par spēlēs grafiku. Nfs komandā it kāds vīrs, kurš bijis nominēts/vinnējis Oskaru par vizuālajiem efektiem. Viņš saka, ka ir radījis kaut ko, kas jums liks izjust ātrumu kā vēl nekad.
- Vairāk kā 100 unikālu sacensību vietu.
- Mūzika, kas piemērota šada veida spēlēm un NOS dedzinātājiem.
- Online režīms līdz 4 spēlētājiem uz Playstation2.
Šeit un šeit, var arī apskatīt video.

    

P.S. Spēle iznāks kaut kad uz Playstation2, Xbox, GameCube, GameBoy Advance un PC.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (comments)
Prev: Ziņas / Kārtējais mazākais...
Next: Faili / DivX 5.0.5 versija
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.