cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Leho, Lehto, Lehar
Šiandien vardadieni švencia:
Gedmantas, Goda, Motiejus

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (13)  

Vakar kompānijas Nikon oficiālais pārstāvis SIA Fototehnika (Nikon Centrs) Viesturu golfa laukumos plašāku publiku iepazīstināja ar Japānas kompānijas jaunākajiem produktiem analogās un digitālās fotogrāfijas jomā, kas jau vai nu tagad vai arī tuvākajā laikā būs pieejami Latvijas pircējiem.
Prezentācija notika vienlaikus ar Nikon Golfa turnīra norisi, kurā varēja piedalīties ikviens golferis ne tikai vīru konkurencē, bet arī daiļā dzimuma pārstāves - golferes.


Sakarā ar to, ka cietnis.lv ir vairāk tehnoloģisks resurss nekā sportisks, atstāsim golfa turnīra rezultātus citām informatīvajām lapām, bet nedaudz sīkāk iepazīstināsim ar prezentētajām kamerām no kurām pati interesantākā viennozīmīgi ir Nikon SQ. Visai savdabīgā formā ietērptā digitālā kamera aprīkota ar 3,1 megapikseļu gaismu jūtīgo matricu un 3x optisko palielinājumu (zoom). Datu uzglabāšanai tiek izmantota speciāls docking-station, kuru pieslēdzot pie datora un elektrības iespējams ne tikai ielādēt fotogrāfijas datorā, bet arī uzlādēt Li-Ion bateriju. Datu glabāšanai tiek izmantota nu jau nedaudz novecojošā, taču vairākuma nepieciešamību atbilstošā CompactFlash atmiņas karte (16 MB komplektācijā).


Nākamā interesantākā kamera mūsuprāt ir Nikon Coolpix sērijas modelis 5400, kurš aprīkots ar 5 megapikseļu matricu un četrkārtīgu platleņķa zoom objektīvu (28-116 mm). Kameras rozīnītes ir interesantais LCD ekrāns, kuram ir maināms skatīšanās leņķi tādejādi nodrošinot iespēju arī bildēt objektus, kas atrodas neredzamā leņķī. Korpusa izveidē izmantots magnēzija sakausējuma korpuss, kas nodrošina izturību un kamera mazu svaru. Attēli tiek ierakstīti JPEG/TIFF un RAW formātos.
Interesanti, ka iegādājoties Nikon Coolpix 5400 kameru par baltu velti savā īpašumā iegūsiet rastra attēlu apstrādes standartu t.i. Adobe Photoshop 6.0 licenci.


Tas īsumā būtu arī viss – vēl tika prezentētas Nikon Coolpix 2100/3100, kā arī F75 modeļi, taču par tiem sīkāku informāciju obligāti atradīsiet citviet – mums sīkāk uzrakstīt liedz akūts laika trūkums:(
Jebkurā gadījumā, atziņa ir skaidra – turpmāk Latvijas lietotājiem būs iespējams iegādāties pat jaunus modeļus no Nikon visai ātri arī Latvijā – minēto kameru prezentācijas visā pasaulē notika tikai 28.maijā un jau 1.jūnijā SIA Fototehnika iepazīstināja Latvijas lietotājus ar šiem pašiem produktiem, kas, protams, nevar nepriecēt!


 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (13)
Prev: Ziņas / Volvo: Nē mobilajiem telefoniem!
Next: Spēles / Ready! Camera! Action!
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.