cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...

Nimepäevalised on:
Oskar, Osmar, Oss
Šiandien vardadieni švencia:
Svirgailas, Milmantė, Aurelija, Paulina

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (11)  

Mūzika var izpausties dažādos veidos – var spēlēt uz vijoles, var sist pa bungām, var kaut vai dauzīt ar vālēm pa tukšām alus mucām un kāds tajā saklausīs melodiju, kas ies pie sirds.
Taču, lai kāds nebūtu mūzikas paveids, ir cilvēki, kam daudz vairāk patīk, kad garās muzikālās kompozīcijas saspiež kopā, atstājot no katras dziesmas tikai galveno piedziedājumu vai melodisko līniju, tādejādi piedāvājot klausītājiem no visa kā pa mazītiņam. Šāds varētu būt vienkāršots apzīmējums tam mūzikas "paveidam", ko sauc par megamiksiem jeb vienkāršot sakot ar miksiem.

Ir resurss internetā, kurā ik dienas parādās jaunāko miksu apraksti, novērtējumu un pat daži labi tiek izlikti ielādei mp3 formātā. Megamixers.net veido puiši no Dānijas, kas paši mēdz dažreiz salikt kopā kādu miksu, kas patiesībā nav tik vienkārši – jāizvēlas pareiza dziesmu secība, jāpieskaņo bpm (beats per minute) un daudz citu lietu.

Jebkurā gadījumā – megamixers.net ir ļoti labs resurss tiem, kas interesējas par miksiem un apmeklējams vismaz reizi nedēļā. Starp citu, variet izmantot lapā esošo forumu, lai iegūtu informāciju un iespējams pat ielādēt miksus.

P.s. Arī Latvijā ir cilvēki, kas nodarbojas ar miksu veidošanu - piemēram, Dj Bacon. Puisim tik tiešām sanāk neslikti.

 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (12)  


Lasītājs Zive atsūtīja mums veselu lērumu linku ar paskaidrojumiem par tēmu Latviešu valodas vārdnīcas internetā. Liels paldies Zivei - ceram, ka šīs norādes noderēs daudziem citiem lasītājiem.

"Jā, zinu, ka viena no populārākām internetā bez maksas pieejamajām vārdnīcām bija apvienībai Tilde, tad šodien pārsteigumā secināju, ka tā vairs nav - http://www.tilde.lv/Zinas/page.asp?page=letonika.htm&branch=tilde. Jau nesen varējām lasīt Cietnī, ka Tilde piedāvā SMS vārdnīcu, tad tagad Letonika (www.letonika.lv) to piedāvās Internetā par maksu. Update no Tildes:  Tildes anglju-latviesulatviesu -anglju vardniicas ieks www.letonika.lv joprojaam ir pieejamas bez maksas. Lai taas lietotu nav jaaregistrejas. Tapat bez maksas ir Letonikas pirmajaa lapaa ievietotie skirklji.
Lai apskatiitos paareejos Letonikas resursus, aicinu visus interesentus pieteikt 7 dienu bezmaksas izmegjinajumu versiju.

Bet mēs jau par to neraudāsim. Lai to pamatotu, uzmetu nelielu ieskatu Latvijā pieejamo bezmaksas vārdnīcu sarakstam. Ņemiet par labu :)
Lasļæ½t visu rakstu »»
 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (33)  

A šos jauniešus mēs pilnīgi oficiāli varētu iesūdzēt tiesā - tas ir uzbrauciens (lasi - lode raidīšana) ne tikai kompānijai Quantumu, bet vēl trakāk - visam cietnis.lv kolektīviem. Uzskatam, ka raidīta lode visam tam, ko esam darījuši, daram un darīsim arī turpmāk. Necilvēki...
Ja nopietni, tad zviedru karstasinīgie puikas paņēma strādājošu Quantum cieto disku, izšāva tam cauri lodi un vēlāk mēģināja šādu cauršautu cietnīti piešķilt. Kas no tā sanāca - nezinu, zviedru valodā ne bum-bum. Būsim pateicīgi, ja kāds kurš bum-bum zviedru valodā mums to varētu pastāstīt.


 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (22)  

Esmu pārliecināts, ka vairākums no lasītājiem ir dzirdējuši par tādu projektu kā Little Ninjai. Savukārt tiem, kas pēdējā laikā ir uzturējušies tankā, pastāstīšu, ka tas ir uz entuazismu balstīts projekts, kura ietvaros ar periodisku biežumu tiek veidotas Flash multfilmas. Galvenais varonis ir kāds mistisks Ninjai zēns, kurš mēģina noskaidrot kas viņš ir un kāda ir viņa misija uz šīs zemes. Ceļojumā viņam pagadās visādi ļauni tēli, kam traucē Little Ninjai kaujas māksla...Ar ko tad šis projekts izceļās? Katra Little Ninjai sērija ir daudzu jo daudzu lietotāju nelieli svētki, jo TIK kvalitatīvu skaņas un attēla apvienojumu zem Flash tehnoloģijas vēl nav redzēts. To ir ļoti grūti aprakstīt - mūzika atbilst Japānas tematikai, attēli nav stulbs anime vai kaut kas tamlīdzīgs. Multfilma ir vienkārši fantastiska savā izpildījumā - mūziku izpilda vesels orķestris (vismaz tā šķiet), pati mūzika ir tāda, ka spējīga aizskart jebkuru cilvēku un neļauj palikt vienlaldzīgam par mazā Ninjai likteni. Katra sērija ir pārdomāta un perfekta izpildījumā.Pirms kāda laika projekta darbība tika apturēta viena triviāla iemesla dēļ - veidotāju laika trūkums. Daudzu lietotājam darbs pie projekta tika atsākts pēc vairāku mēnešu klusēšanas un tagad sērijas ir vēl augstākas kvalitātes ar interesantiem sižeta pavērsieniem. Īpaši iesaku noskatīties 8 sēriju - tā vienkārši nav aprakstāma... Starp citu, veidotāji atsākot darbu solīja jaunas sērijas ik divas nedēļas - pašlaik šis solījums tiek pildīts.

Vienīgais brīdinājums ir tāds, ka sakarā ar augsto kvalitāti sēriju izmēri ir ļoti lieli, piemēram, apmēram 8 minūtes garā 8 sērija aizņem 16 MB. Cietnis ar lielāko prieku izliktu visas šīs sērijas lejupielādei .lv zonā, bet diemžēl to neļauj darīt autortiesību noteikumu un pārkāpt tos nav nekāda vēlme. Jebkurā gadījumā - sagaidīt kamēr ielādējas sērijas ir vērts. Ļoti vērts.

 
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (39)  

Cietnim kļuvis zināms, ka rīt durvis vaļā vērs jauns mūzikas vortāls Latvijas internetā - mikseris.lv. Lapas uzdevums ir informēt visus interesentus par jaunumiem mūzikā ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Kā sola vortāla veidotāji informācija tiks atjaunota pēc iespējas biežāk.
Lapas izskats ir veidots ļoti savdabīgi un varētu teikt, ka pat oriģināli. Jeburā gadījumā - lapa ir tā vērta, lai viņu apmeklētu:)
  
Pļæ½dļæ½jie 20 raksti:
2002-07-17 (trešdiena)
  02:50 - Pods .. taga tā riktīgi down (26) Linki 
2002-07-15 (pirmdiena)
  12:21 - WindowsXP sp1 laboto kļūdu saraksts. (28) Linki 
2002-07-13 (sestdiena)
  22:25 - Kartupelis in flash (11) Linki 
2002-07-12 (piektdiena)
  00:03 - Eastereggi saitos (6) Linki 
2002-07-10 (trešdiena)
  13:45 - ASV valdība un Osama Bin Ladens (9) Linki 
2002-07-04 (ceturtdiena)
  01:53 - Yahoo - pastāvēs, kas mainīsies. Ja paveiksies... (4) Linki 
2002-06-26 (trešdiena)
  20:40 - Raksta parodija (22) Linki 
2002-06-19 (trešdiena)
  02:05 - Monitora tests - online (2) Linki 
2002-06-18 (otrdiena)
  10:02 - Turaidas Roze (32) Linki 
2002-06-17 (pirmdiena)
  15:31 - IQ Test Online (57) Linki 
  03:22 - Linkin cietnis #6 (7) Linki 
2002-06-08 (sestdiena)
  17:11 - Linkin cietnis #5 (5) Linki 
2002-06-02 (svētdiena)
  14:42 - Linkin cietnis #4 (6) Linki 
2002-05-31 (piektdiena)
  18:58 - Kartes (5) Linki 
2002-05-30 (ceturtdiena)
  21:28 - Tests (202) Linki 
2002-05-26 (svētdiena)
  19:07 - Linkin cietnis #3 (12) Linki 
2002-05-25 (sestdiena)
  22:39 - Jauks searchs (8) Linki 
2002-05-23 (ceturtdiena)
  20:08 - Web demo - 5K nav nekas. 256 bytes ir :) (15) Linki 
2002-05-22 (trešdiena)
  21:44 - Atkal dezorganizēsim darbu (12) Linki 
2002-05-19 (svētdiena)
  22:29 - Linkin cietnis #2 (3) Linki 
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.