cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED

Nimepäevalised on:
Aira, Aire, Airi
Šiandien vardadieni švencia:
Gailintas, Audinga, Ksaveras, Atalija

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (15)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
hmm 2001-11-22 12:30 | atbildļæ½t uz #1435
Un kas tad būtu potenciālie sadarbības partneri?
hmm 2 2001-11-22 12:37 | atbildļæ½t uz #1436
Ceru, ka potenciālie partneri neuzspiediis savu stilu un neveelamas izmainjas.
Ir tāda paruna: "Kas maksaa, tas pasuuta muuziku" vai kaut kas tamliidziigs.
3a3 2001-11-22 13:07 | atbildļæ½t uz #1437
.. viena lieta pietruuka anketaa .. pie jautaajuma "Kaa juus uzzinaajaat par Cietnis.lv?" - vaidzeetu atbildi "Neatceros" .. :) .. taa arii ir .. nu labi .. varbuut nav pats .lv tik sen .. bet nu cietnis jau paliek cietnis .. :)
Pink 2001-11-22 13:27 | atbildļæ½t uz #1438
Atljaushos pazinjot, ka cietnis.lv kommanda nekad nav speeleejusi citu muuziku, un cietnis.lv paliks taads, kaads tas ir - neatkariigs no muuzikas pasuutiitaajiem. Par "Potenciaaliem partneriem" runaajot, lai tas vismaz uz briidi paliek nosleepumaa, jo paarsteigumu uz jauno gadu gribas sanjemt visiem.
hmm 2001-11-22 14:10 | atbildļæ½t uz #1439
Ak tad pārsteigums ;). Nu labi, pierunājāt. Patreizējā attīstība "pārsteiguma lietā" gan liecina par lieliem plāniem, bet nesakarīgu realizaciju. Kļūdas tiek pieļautas.
Pink 2001-11-22 14:20 | atbildļæ½t uz #1440
Varbuut vinjas tiek pieljautas speciaali? :) Nu neesu maarketinga speciaalists, ko dariit. Nemaakam un negribam pelniit naudu ar to ko daraam. Bet varbuut vajag?
hmm 2001-11-22 14:24 | atbildļæ½t uz #1441
Patiesībā ir viena lieta, kas pietrūkst šādiem te cietņiem - lokālā informācija. Rakstīt par fun lietām, kas pieejamas pasaulē, pārkopēt(nu labi, pārtulkot;)) ziņas no citurienes ir viens. Labi, ka tas ir latviski un tur viss OK. Bet - vajag vietējo informāciju! Tādas nav, jo neviens nav gatavs maksāt par to. Pašiem analizēt un rakstīt atkal slinkums. Pie tam tie esošie apskati - kaut vai par Liepājas skolu lapām - nu tādā sūri lameriskā līmenī. Tas nav uzbrauciens autoram, vienkārši fakts!
hmm 2001-11-22 14:28 | atbildļæ½t uz #1443
Pink: tas nebija domāts par Cietni, tas bija "pārsteiguma" pusei ;)
Bet Cietni varētu arī nomārketēt, tikai tad ir jāizveic šāda tāda satura revīzija un sadalījuma pārskate. Jāpieliek šis tas klāt(vispār es savu lapu labprāt te iebāztu, nepatīk katru reizi DW kleksēt, slinkums :)), mobile sadaļa jāpaceļ līmenī.
Bet, tad jau atkal Graftons sāks "plēst" naudu par hostēšanu, ja tas būs komercprojekts..
Pink 2001-11-22 15:40 | atbildļæ½t uz #1444
Lokaala informaacija ir gut, piekriitu. Veel jo vairaak, tamdeelj arii tiek piesaistiiti partneri, lai nepalikti tikai kopeetas , tpfu tulkotas aarzemju zinjas. Hmmam, iesaku apsveert domu par kaada raksta uzrakstiishanu prieksh cietnja auditorijas. Forma rakstu nosuutiishanai tak ir izveidota. Nopubliceesim. "Lasiitaajs lasiitaajam" bez maz vai :), atceroties Interplay saukli "By gamers for gamers". Godiigi sakot par vieteejiem jaunumiem buushu iiss un konkreets - Ja ir kas interesants mees tak vienmeer nopubliceejam. Un nav taa ka mees pashi neanalizeejam. Palasiet kaut vai peediigo Stefuka raxtu par IRCistiem. Pasham rakstiit par vieteejiem jauniem sanaaks tikai kritiski raksti. Piemeera peec, meeginaashu uzrakstiit kaut ko. Piemeeram: par apollo.lv sasniegumiem interneta hdsl jomaa? Cik vinsh ir aatrs un stabils? Vai, par to ka Latvijas inets nau normaali izveidots, kaapeec seezhot Liepaajaa man, lai nokljuutu kaadaa sterverii Liepaajaa ir jaalien caur Riigu? Un vai tas raksts dos kaadu buutisku rezultaatu? Vai kaads no provaideriem aizdomaasies par to? Nevienam jau nekas. Parasti provaideris atljaujaas nomurmuleet krutas fraazes : "Ah tad Juus gribat aatraak koe? Izveelieties muusu super puper pakalpojumu "Super puper, extra large aatrais piesleegums", maksaa tas biskiit daargaak nekaa parastais, bet tomeer tas ir aatraaks nekaa parastais. Mees palielinaasim Jums datu caurlaidiibu, no 512 kbit uz 1Mbit. Jusu savienojumam un sakaru kvalitaatei ir jauzlabojaas." Tas vienkaarshi rulz. Bet tikai, ar vienu bet, divus gadus vinji nedariija neko, tas ir kasiija p...ieri. "Peec diviem gadiem mees esam padomaajushi arii par Jums muusu klientu. Mees esam veikushi varonjdarbu. Palielinaajushi datu caurlaidiibu, noslogojushi Riigas nenoslogotos servaarijus, lai tik Jums buutu lapaaks aatrums pa Liepaaju." Diemzheel lokaalie jaunumi ir diezgan skarbi, rakstiit dazh ne dazhaadu izcilu firmu slavinoshus sasniegumus interneta paplashinaashanas jomaa kaut kaa netiik. Analizeet jau visiem zinaamas lietas un nebuushanas man ir nevis slinkums, bet kauns. Kauns ir par tiem cilveekiem, kuri teiksim peec profesijas ir arhitekti, un kuri no datoriem sajeedz tik to kaa vinju iesleegt, izveido interneta provaidera firmu. Piedaavaajot radiolinkus ar 11mbit aatru piesleegumu, nenodroshinot vinjiem taalaak kvalitatiivus sakarus liidz Riigai. Kur nu veel normaalu routingu pa pashu pilseetu. Jaa normaala liinija liidz Riigai maxaa daargi. Bet, tad kaapeec man sola kvalitatiivu interneta piesleegumu ar 11mbit aatru piesleegumu, ja no provaidere taa ir lapaakaa gadiijumaa 256kbit aaatra. Kauns par to ka lielie provaideri nevar vienoties un savas liinijas kaut kaa normaali salinkot Liepaajaa, Ventspilii, Daugavpilii, Reezeknee. Veidojot taadus kaa reģionaalus puulus. Ja nomirst nets Riigaa, vinsh nomirst visaa Latvijaa. Godiigi sakot, gribeejaas maigi un iisi atbildeet uz jautaajumu par vieteejiem jaunumiem, kaapeec kas un kaa, bet kaa vienmeer neiztureeju. :)
CooLynX 2001-11-22 16:32 | atbildļæ½t uz #1445
hmm: bet vai tu pats negribeetu kaut ko taadu uzrakstiit? ljoti daudzi spriedelee meetaa pirkstus - vot mol laames un laamji neko nemaak, bet vai shie lielie klaigaataaji kaut ko maak un dara, lai izlabotu situaaciju? Visi celji ir atveerti tikai raksti... lasiitaaju pietiks ...
Utopia 2001-11-22 16:35 | atbildļæ½t uz #1446
Pink: Nu... vispaar ne visai pa teemu, bet taapataas Cool. Taa tik tureet :P
Beaviz 2001-11-22 16:51 | atbildļæ½t uz #1447
Visu izskir nauda... un talants.
Ir zinashanas zjurnalistika + nauda, ir ari kruts rezultats. Ja ir entuziasms un daudz maz normala gaume + speja izteikties/rakstit tad ir kruts hobij-projekts. Ja nav neka, tad ir lamerisms.
Cienu CIETNIS veidotajus, par speju izveidot ar minimaliem lidzekliem lasamu portalinju. Ceru ka mans veikums(www.superbike.lv) attiecigajiem interesentiem, liek domat lidzigi...
CIETNIS komandas cienoshais BEAVIZ
hmm 2001-11-22 18:57 | atbildļæ½t uz #1452
;) - es jau rakstu! Pagaidām lielākoties par naudu šur tur plus vēl savā lapelē šo to! Nu ja - un vēl komentāros :)
Vispār laikam būs kaut kas cietnim jāuzraksta - te vairāk lasītāju, lielāka popularitāte.
Pink 2001-11-22 19:33 | atbildļæ½t uz #1454
Hmm, nu redzi me raksta pa velti :)
juris 2001-11-23 10:14 | atbildļæ½t uz #1456
Aga piekriitu tiem kas saka, ka vajag vairaak lokaalo info, jo to NEKUR citur kaa LATVIJAA nevar dabuut, visu paareejo jau var atrast arii kur citur internetaa.
 
Kļæ½ tevi saukt? 
Kļæ½ds tev meils? 
Un ko teiksi? 

ļæ½sa pamļæ½cļæ½ba komentļæ½ļæ½anļæ½:
   0. Obligļæ½ti jļæ½ievada savs nosaukums un komentļæ½rs. Epasts nav obligļæ½ts.
   1. Nerakstļæ½t komentļæ½ros bullļæ½itu. Tļæ½di komentļæ½ri tiks dzļæ½sti, lai nemaitļæ½tu gaisu. Galu galļæ½, mļæ½s nevļæ½lamies bļæ½t atbildļæ½gi par komentļæ½riem, jo tos raksta mļæ½su lasļæ½tļæ½ji.
   2. Tagus lietot nedrļæ½kst. T.i. - vienkļæ½rļæ½i nesanļæ½ks :) Visi < arļæ½ tiks parļæ½dļæ½ti kļæ½ <.
   3. Viss, kas sļæ½kļæ½s ar http:// un www. (kļæ½ arļæ½ e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļæ½i un automļæ½tiski pļæ½rveidots par linku, uz kura varļæ½s uzklikļæ½ļæ½inļæ½t un viss atvļæ½rsies jaunļæ½ logļæ½.
   4. Skatļæ½t nullto, pirmo, otro, treļæ½o un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargļæ½ti no spambotiem, kuri browsļæ½ webu un grļæ½bj tos ļæ½rļæ½. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taļæ½u, ja JavaScript ir ieslļæ½gts, uzspieļæ½ot uz nika, meils tiks rakstļæ½ts uz ļæ½sto adresi. Eku viltļæ½gi, ne?

© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.