cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED

Nimepäevalised on:
Alar, Alari, Allar, Aller
Šiandien vardadieni švencia:
Almantas, Danutė, Urbonas

 Hosted by DEAC
 Server by M79
  Aizsūti ziņu par šo elīto rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukā šo nejegā pārkūlo ziņu uz sava exelentā printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par šo megaziņu (2)  
 
Skatīt komentārus: viltīgi | vienkārši
 
NoSpam 2003-04-08 11:18 | atbildēt uz #20248
Man tikai rodas jautaajums, kaa var iedziivoties tajaa drazaa? Vieniigaas drazas, kas man naak, ir no Intel, Shockwave, Real, NStorm, Caligali un BrainBench. Nedomaaju, ka tas ir tas, kaa izskaushanai shii programma ir paredzeeta. Vai kaads var padaliities pieredzee, kaa ir ticis pie spama? Man neinteresee to sanjemt, bet interesee, kaa var dabuut.
NoSpam
PS. Vienbriid gan biju iedziivojies spamaa no kiss.com, pat nezinot kaa. Iegaaju, apskatiijos, kas tur atrodas, nu galiigi ne pa teemu, neatcereejos, ka buutu to apmekleejis. Uzliku OutgljukExpresam delete filtru un kad paargaaju uz Outgljuku (ne Express), nebija vairs ne minjas no taa, nospraaga vai.
PPS. Ar "NoSpam" parakstiijos apzinaati, lai kaadam neienaak praataa paraadiit, no kurienes naak Spams :))
Stupicz 2003-04-08 18:56 | atbildēt uz #20252
Nu palien pa warez un sex lapaam. Paklikshkjini uz banneriem. Uz visiem izlecoshajiem dialoga logiem atbildi ar YES. Buus tev dators pilns ar drazu. Bet par spamu runaajot - drukaa savu e-pastu visaas iespeejamaas vietaas internetaa un buus tev lamera dziive ;-)
 
Kā tevi saukt? 
Kāds tev meils? 
Un ko teiksi? 

Īsa pamācība komentēšanā:
   0. Obligāti jāievada savs nosaukums un komentārs. Epasts nav obligāts.
   1. Nerakstīt komentāros bullšitu. Tādi komentāri tiks dzēsti, lai nemaitātu gaisu. Galu galā, mēs nevēlamies būt atbildīgi par komentāriem, jo tos raksta mūsu lasītāji.
   2. Tagus lietot nedrīkst. T.i. - vienkārši nesanāks :) Visi < arī tiks parādīti kā <.
   3. Viss, kas sākās ar http:// un www. (kā arī e2k://, ftp:// un ftp.) tiks daiļi un automātiski pārveidots par linku, uz kura varēs uzklikšķināt un viss atvērsies jaunā logā.
   4. Skatīt nullto, pirmo, otro, trešo un ceturto punktu.
   P.S. Emaili tiek pasargāti no spambotiem, kuri browsē webu un grābj tos ārā. Tagad, visiem jums ir viena epasta adrese - no@spam.org, taču, ja JavaScript ir ieslēgts, uzspiežot uz nika, meils tiks rakstīts uz īsto adresi. Eku viltīgi, ne?

© 2000-2018 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.