cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Silvia, Silvi, Silva, Silve
Šiandien vardadieni švencia:
Mintartas, Tarvilė, Romanas, Rolandas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (10)  

http://www.seti.org/ ir projekts, kura ietvaros jebkurš Interneta lietotājs var uzlikt uz sava datora programmiņu, un tā veiks daļu aprēķiņu, kuri ir nepieciešami, lai pāliecinātos ka kāds signāls, kuru uztver vairāki satelītuztvērēji, nāk no dziļa kosmosa un nes sevī saprāta radītu informāciju. Ceru, ka precīzi izteicos ;) Ar šī projekta palīdzību tiek veikti ārpuszemes civilizāciju meklējumi.
Uz doto brīdi šo programmu uz sava datora ir uzinstalējuši un vairāk vai mazāk darbina to - vairāk nekā trīs miljoni cilvēku. Tīkla summārā jauda vairākkārtīgi pārsniedz jebkura mūsdienās eksistējošā superdatora spējas.
Projekta vadītājs - Dens Verthaimers, - izsakās, ka šādā situācijā daļa no projektā iesaistītajiem ļaudīm varot palikt bez darba, jo apstrādājamās informācijas būs stipri mazāk, nekā potenciālo apstrādātāju. Lai ar šo problēmu cīnītos, tiks likta lietā jūtīgāka uztverošā aparatūra, kura darbosies uz Linux bāzes. Tehnisko daļu piedāvājusi ir kompānija HP.
Šīs aparatūras ieviešanas rezultātā būs iespējams palielināt apstrādājamās informācijas apjomu 20 reizes. Kas nozīmē - palielināt zīmīgi radiosignālu uztveršanas diapazonu.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (10)
Prev: Viedoklis / Disclaimer
Next: Ziņas / IBM atrāda jaudīgāko UNIX serveri
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.