cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Kalvi, Klaudia
Šiandien vardadieni švencia:
Jogirdas, Rima, Justas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (3)  

Kompānija Creative Technologies, ko mēs visi pazīstam, vairākums gadījumos, kā lielisku skaņu karšu ražotāju mājas un pusprofesionālām vajadzībām (Sound Blaster, Live!, Audigy visi zin), prezentējusi jaunu produktu visiem mūzikas mīļotājiem ceļā. Creative Nomad MuVo ir pazīstamās mp3 pleijeru sērijas turpinātājs, kurā kompānija nolēmusi apvienot divas, ļoti noderīgas, funkcijas.

Ķersimies uzreiz vērsim pie ragiem - Nomad MuVo patiesībā ir mums visiem pazīstamās USB atmiņas pielietojuma piemērs. Šajā 28 gramus smagajā iekārta iekombinēts arī vēl mp3 atskaņošanas procesoriņš, kā arī mini-jack izeja. Tiek atpazīti mp3 un wma formāti, pie datora pieslēgšana notiek, loģiski, caur USB - tāpat kā visas citas USB atmiņas. Ja zem Win2000/WinME viss notiksies automātiski, tad pieslēgšanai pie Win98/SE nāksies uzstādīt draiverus. Iekārtu, protams, ka var izmantot arī kā datu nesēju.


Ko vēl var pateikt? Patiesībā, varētu arī būt ļoti sakarīgs variants - iegādājoties savā īpašumā šādu pleijerīti varēsiet to ļoti ātri pieslēgt pie datora (nebūs vajadzīgi nekādi vadi un kas tik vēl ne), kā arī izmantot Nomad MuVo arī kā datu nesēju. Jā, starp citu, atmiņā var atrasties vienlaicīgi gan dziesmas, gan dati, kuri nevar tikt atskaņoti (dokumenti un daudz kas cits).
Taču visu šodien nosaka cena - situācija ir sekojoša: par 64 MB variantu Japānā tiek pieprasīti 137$ (~80 lati). Ir paredzēts arī 128 MB, bet sīkāks infas nav.


Pēc iXBT

 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (3)
Prev: Faili / ATi 9000 iespējas - video
Next: PopSci / E.T. meklējumos...
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.