cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Vilma, Vilme, Valme, Valmi, Vella, Velli, Miina, Minna
Šiandien vardadieni švencia:
Virgaudas, Žymantė, Brunonas, Leonora, Augustinas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (12)  

Kompānija Toshiba paziņojusi par savu plānu laist 22.jūnijā tirdzniecībā Japānā jaunu mp3 pleijeri, kuram būs iespējams mainīt cieto disku.
Toshiba Gigabeat spēj atskaņot mūziku mp3, wma un wav formātā. Kā apgalvo ražotājs, 5 GB cietais disks ļauj saglabāt līdz par 1000 dziesmām 128 kbit bitreitā, ja dziesmas garums ir 5 minūtes.  Ja runājam par 1,8 collu cieto disku, tad Gigabeat gadījumā tas iebūvēts PC Card, kas ļauj to izmantot arī vairākums šodienas notebooki.

Iekārtas dizains patiesībā ļoti atgādina slaveno iPod pleijeri no Apple - Toshiba izstrādājums vienīgi ir tikai nedaudz lielāks, taču arī nelielais displejs un vadības taustiņi atrodami uz korpusa priekšējā paneļa. Starp citu, Toshiba ražo jau minētos cietos diskus arī priekš iPod, tikai Apple produkts izmanto 10 GB modeli.

Runājot par citām iespējām, jāmin, ka pleijerī iebūvētas arī Angļu, Vācu, Japāņu, Franču un Spāņu valodas. Tas tikai nozīmē, ka pilnīgi iespējams, ka Toshiba Gigabeat tiks pārdots arī Eiropā, taču termiņi vēl nav noteikti.

Cenas šim pasākumam ir sekojoša - 5 GB modelis maksā aptuveni 400$. Būs iespējams iegādāties arī atsevišķi pašus cietos diskus - 2 GB par 160$ un 5 GB par 321$. Sanāk, ka pats pleijeris maksā tikai nieka 80$:)

Pēc MacCentral
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (12)
Prev: Ziņas / Cīņa ar P2P tīkliem?
Next: Ziņas / Gratulācijas CD
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.