cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Sirle, Sirli, Sireli, Sirelin
Šiandien vardadieni švencia:
Ąžuolas, Auksė, Erazmas, Eugenijus

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (7)  

Flipster
Flipster
Moderni, nopietni un mobili cilvēki tagadiņās sapņo par viss-vienā-mazā-kabatiņā tipa ierīci, ar kuru varētu darīt visu visu visu. Kārtējais interesantais (un vairāk vai mazāk bezjēdzīgais) kabatas kombains ir radis savu ceļu tirgū. Šoreiz pie vainas ir Pogo! Products.
Produkts saucās Flipster un ietver sevī MP3 pleijeri, diktafonu, video pleijeri, attēlu rādītāju, spēļu devaisu. Vienā nē, bet divos vārdos to sauc par pārnēsājamo multimediju pleijeri. Iekārtu darbina WindowsCE.
Ja ar MP3 un WMA audio atskaņošanu un diktafona funkcijām nevienu nepārsteigsi, tad ir dažas lietas, kuras tik bieži jau nu nesastapsi tik mazu izmēru uzpariktē. Ir iespēja attēlot video. Un neba nu tikai ASF un WMV formātā. Šis mazulītis protot attēlot pat MP4 formātā kodētu audio/video! Kā arī - mazais fotoalbums, attēlo attēlus GIF, JPEG un BMP formātos.
Tad lūk. Procesors - Intel StrongArm 1110 RISC procesors, kurš jauki hercojās 206MHz frekvencē. 128 vai 64 MB iebūvētā atmiņa ar iespēju izmantot jebkādas MMC atmiņas kartes. Ekrāniņš ir 160x234 pikselīšus liels. Bitreits, kādā ir iespējams vērot video ir 250Kbps. Ar datoru savietojams caur USB 1.1 interfeisu.
Bez baterijas sver 105 gramus, izmērs ir 63x90x26 mm.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (7)
Prev: Linki / Linkin cietnis #5
Next: Ziņas / Crackot vēstures vārdā
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.