cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Rene, Reeno, Räni
Šiandien vardadieni švencia:
Vilgaudas, Gaivilė, Artūras, Felicija, Šarūnas, Mažvydas

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (5)  

Šai ziņai tā arī prasās uzrakstīt citu virsrakstu, taču ņemot vērā, ka mēs visi esam augsti inteliģenta publika, iztiksim bez jēlībām, vai ne?

Kompānija Clear Channel sadarbībā ar Pitsburgas pilsētas mēriju, ir sākusi minētajā pilsētā izvietot automatizētās publiskās tualetes. Pēc attēla spriežot tualetei visai lieli izmēri (atcerēsimies, ka ASV ir fastfood nācija un tāpēc izmēri ir loģiski) un tā ir maksas. Iemetot 25 centus, cilvēks nokļūst palielā telpā, kur viņš var izdarīt to, kas viņam darāms. Pēc tā kā cilvēks padarīs visu vajadzīgo, tualete pati sevi iztīrīs un dezinficēs – ij grīda, ij siena, ij viss pārējais. Lai neļautu tualetei pārāk aizrauties ar pašattīrīšanās procesu, tā tiek kontrolēta no speciāla Clear Channel vadības centra. Nav joki. Attīrīšanās process aizņem 40 sekundes.

Tualete maksā $250 000 (tas nav joks!) un mērija paredz atgūt daļu no ieguldītajiem līdzekļiem ar reklāmas plakātu izvietošanu uz tualetes sienām – gan ārpusē, gan iekšpusē.

Nobeidzot ziņu, gribētos uzzināt cik maz laika vajadzētu mūsu bāleliņiem, lai godīgi saplēstu un izdaiļotu līdz neatpazīšanai šo tualeti, ja to izvietotu blakus tādām masu kultūras iestādēm kā klubs LaRocca vai Roxy?
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (5)
Prev: Mobilie / EDGE testēšana Latvijā
Next: Viedoklis / .lv auto resursi
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.