cietnījamajiem lasītājiem paredzētais cietnis
ZinasSpēlesWinampPopsciMobileFailiLinkiViedoklis
08:57 Par maziem zaļiem cilvēciņiem. Skatīt multenes... [www.greenman.ru]
13:15 Zvaigžņu karu jaunākā epizode sauksies Star Wars: Revenge of the Sith un noskatīties to varēsim 2005. gada maijā. [yahoo news]
14:51 No Ņujorkas uz Londonu 54 minūtēs. Tas viss ar vilcienu, kas pārvietosies ar ~8000 km/h ātrumu. Vai tas ir iespējams? [media.dsc.discovery.com]
14:15 Interneta "tētis" iecelts bruņinieku kārtā. [www.digitmag.co.uk]
13:59 Teorija par to, ka melnajā caurumā viss pazūd bez pēdām var izrādīties nepatiesa un 21. jūlijā Stephen Hawking centīsies to pierādīt. [new scientist]
[RSS]ADVANCED


 Nav cepuminju, nav polla. [kāpēc?]
Floppy diskus...
 
  Izmantoju ikdienā   8% (46)
  Pa retam izmantoju   58% (352)
  Neizmantoju vispār   28% (170)
  Kas ir Floppy?   7% (41)
13 komentāri | visi citi...


Nimepäevalised on:
Saima, Saime, Saimi
Šiandien vardadieni švencia:
Vilmantas, Šarūnė, Pijus, Kiprijonas (Kipras)

 Hosted by DEAC
 Server by M79

  Aizsļæ½ti ziļæ½u par ļæ½o elļæ½to rakstu sev, savam draugam vai naidniekam Izdrukļæ½ ļæ½o nejegļæ½ pļæ½rkļæ½lo ziļæ½u uz sava exelentļæ½ printera Tev gan jau ka ir kaut kas piebilstams par ļæ½o megaziļæ½u (3)  

Kompānija Panasonic izstrādājusi sev pilnīgi netipisku, taču ļoti interesantu produktu – elektrisko velosipēdu, kas aprīkots ar GPS iekārtu.
Vispirms, par to kāpēc šāda konverģence ir nepieciešama un kāpēc Panasonic uzskata, ka produktam būs lieli panākumi Japānā.

Ja Latvijā velosipēdu bums tiek piedzīvots tikai vasarā, kad vēlamies doties uz darbu vai mācībām ar riteni, nevis pavadot laiku sutīgā sabiedriskajā transportā, tad Āzijas valstīs ritenis tiek plaši izmantots, lai pārvietotos no mājām uz darbu ik dienas – lielajās pilsētās ar personisko un sabiedrisko transportu izmantot ir vājprāts dēl transporta sastrēgumiem, tautā sauktiem par “korķiem”. Tur viņi ir tik lielos izmēros, ka salīdzinoši ar Tokiju Vanšu tilts un visa Krastmala Rīgā no rītiem ir puķītes un japāņi to nosauktu par raitu kustību. Tāpēc šajās valstīs ar riteni brauc gan jauns, gan vecs, gan strādnieks, gan baņķieris – laiks ir nauda.

Taču ir arī savi negatīvie momenti ikdienas velosipēdu izmantošanai – piemēram, to nozagšana un nevienam nav ilūzijas, ka Japānā noziedzības nav – tā tur ir un ne mazāka kā citviet.
Tieši tāpēc Panasonic laidīs augustā tirdzniecībā elektroriteņus, kuru būs aprīkoti ar GPS uztvērēju – gadījumā, ja riteņa īpašnieks neatrod savu braucamrīku, viņš zvana drošības firmai, kas izmantojot GPS atrod meklēto riteni. Viss vairāk nekā vienkārši.

Iespējams nopirkt ar GPS iekārtu atsevišķi un uzstādīt to paša spēkiem. Savukārt tehnoloģiskos velosipēdus iespējams iegādāties sākot no 350 Ls (+ abonēšanas maksa apsardzes firmai) mūsu naudas vienībās. Pārdošanu paredzēts uzsākt augustā ar pieejamību tikai Japānā.
 
 
Atpakaļæ½ | Uz augļæ½u | Komentļæ½t (3)
Prev: Mobilie / Jauns LMT pakalpojums
Next: Mobilie / Mazcenas Nokia 3510i apskats
© 2000-2020 Cietnis.lv.
c0ded by laacz
Hostingu piedāvā DEAC
Hardware piedāvā m79
php/mysql on redhat/apache
Statistika powered by counter.lv
Jebkuru materiālu pārpublicēšana vai izmantošana bez atsauces uz cietnis.lv
ir aizliegta. Izmantojot materiālus no cietnis.lv, pirms to darīt, ir nepieciešams
sazināties ar autoru un noskaidrot izmantošanas noteikumus.