Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http://cietnis.lv/?id=645, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Mazākais...
Kuģis (kugis@cietnis.lv) @ 2001-09-27 08:23:00


Panasonic prezentējusi jaunu mp3 pleijeri SV-SD80, kas varētu pretendēt uz nosaukumu "pats mazākais mp3 pleijeris". Pleijera izmēri 4,2x4,1x1,5 cm un svars tikai 38 grammi.
Defaultā pleijerim nāk 64Mb atmiņas, tiek uzturēti mp3 un wma audio formāti.
Ar datoru pleijeris tiek saistīts, kā jau pierasts, caur USB.
Barojas no vienas AAA baterijas un vienas baterijas enerģija pietiek 50 stundu(!) mūzikas atskaņošanai.
Pie visa mazā izmēra, pleijerim ir arī LCD ekrāns uz kura tiek attēlots tekošās dziesmas laika parametri, baterijas stāvoklis un vēl kaut kas:)
Par kādām naudiņām iet runa vēl nav zināms, tā pat kā tirgū laišanas datums.

« Atpakaļ uz rakstu