Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=12385399, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Coders.lv - jauns programmēšanas resurss
John Doe (latven@inbox.lv) @ 2004-04-19 12:49:00   Pēdējo mēnešu laikā Latvijā arvien populārāka paliek programmēšana un attiecīgi rodas arvien lielāks pieprasījums informācijas pieejamībai ne tikai angļu un krievu valodās, bet arī latviešu valodā. Pavisam nesen plašākai publikai kļuvis pieejams vēl viens resursss latviešu valodā - Coders.lv, kur, pēc autoru ieceres, būs pieejama informācija par programmēšanu, par programmēšanas valodām un dažādu informāciju, kas ar to saistīta. Resurss pašlaik būs pieejams tikai foruma izskatā, bet ar laiku, pēc autoru teiktā, tikšot izveidota arī vienārša web lapa. Pieņemot, ka Coders.lv ir visai jauns projektiņš, tad arī informācija tajā ir gana skopa, bet ar laiku, cerams, tas izaugs par vēl vienu noderīgu vietu internetā, kur atrast informāciju par interesējošo tēmu latviešu valodā.
   Cietnis.lv kolektīvs novēl autoriem veiksmi un izturību uzsākot darbu pie jaunā projekta. Bet tagad visi uz Coders.lv.

« Atpakaļ uz rakstu