Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=611051, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

cietnis.lv pavīd Panorāmā
cietnis.lv (www.cietnis.lv) @ 2002-02-02 21:18:00


Iespējams, ka cietnījamie lasītāji nesen pamanīja rakstu, kurā lūdzām atbildēt uz dažiem jautājumiem par Apollo hDSL problēmām un vēl iespējamāk, ka daži lasītāji uz tiem arīdzan ir atbildējuši. Šie jautājumi tika uzdoti pēc raidījuma "Panorāma" veidotāju lūguma palīdzēt viņiem noskaidrot reālo situāciju ar MājasDSL lietošanas problēmām.
Tad lūk, šodien "Panorāmas" sižetu starpā, kurus vieno nosaukums "Tautas kontrole" tika pastāstīts par Lattelekom un Apollo tik tiešām bezatbildīgo rīcību pret saviem klientiem, kas katru mēnesi maksā viņiem savu sūri grūti pelnīto naudiņu. Un daudz naudiņas:)
Variet ievērtēt šī raidījuma ierakstu un atrast tos momentus kuros ekrānā gudri runā mūsu draugs CooLynX (pods.lv) un kāds ļoti lēni un apdomīgi raksta adresi - www.cietnis.lv :)

« Atpakaļ uz rakstu