Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=1896343, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Music AERA
John Doe (latven@inbox.lv) @ 2003-02-17 13:00:00


Music AERA
Music AERA
  Pašlaik izstrādātāji sāk pievērst uzmanību ne tik daudz jaunām fīčam, kā ierīču izmēriem un dizainam. Šoreiz savu variantu piedāvā kompānija Newmotion ar savu mp3 atskaņošanas iekārtu Music AERA. Šai iekārtai nav absolūti nekādu jauninājumu, varbūt vienīgi miniatūrais kabatas lukturītis, kas patiesībā ir spilgta gaismas diode, taču tai ir interesants dizains un tās izmēri ir pietiekoši mazi, lai to varētu noslēpt pat vismazākajā kabatiņā (100 x 32 x 18 (mm), svars ir 29 g. Papildus iespējai atskaņot mp3 failus, ierīce var noderēt arī kā miniatūrs diktofons vai kā USB datu saglabāšanas ierīce, ar maksimālo datu pārraides ātrumu 12 Mbit/s. Viena AAA baterija spēj uzturēt ierīci pie dzīvības 12 stundu garumā. Pieejamā atmiņa, atkarībā no komplektācijas, var būt 64MB vai arī 128MB. Diemžēl neizdevās atrast Music AERA cenu, bet ir aizdomas, ka šo mp3 atskaņotāju varētu atļauties katrs mirstīgais... Sīkāk pie izstrādātāja.

« Atpakaļ uz rakstu