Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=1892137, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Palīdzi iAuto!
Kuģis (kugis@cietnis.lv) @ 2003-01-24 10:45:00


Kā zināms nekas šajā pasaulē nav par velti – arī interneta resursi Latvijā. Ja cietnis.lv pašlaik turas tikai tādēļ, ka tas nav mūsu primārais darbs un mums ir vienmēr palīdzējuši cilvēki gan ar serveri, gan ar lielisku un atsaucīgu hostingu, tad portālam iAuto ir radušās nopietnas problēmas, kurā vainojami gan apmeklētāji, gan hostinga piedāvātāji – apmeklētāji ir vainīgi ar to, ka viņu ir tik daudz:), savukārt Latnet neizrāda pilnīgi nekādu pretim nākšanu un gluži vienkārši spļauj virsū uz klienta problēmām no augsta kalna.

Tāpēc iAuto nekas cits neatliek kā lūgt palīdzību saviem lasītājiem, ko arī mēs aicinām darīt. Šajā rakstā atradīsiet informāciju, kā ar mobilā telefona palīdzību vai bankas pārskatījumu palīdzēt lielākajam informatīvajam resursam par automašīnām. Novēlēsim tikai iAuto ātrāk izlabot situāciju un turpināt informēt publiku neuztraucoties par tehniska rakstura problēmām.

« Atpakaļ uz rakstu