Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=1878579, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

No JPG uz EXE
Kuģis (kugis@cietnis.lv) @ 2002-10-30 09:25:00


Iepazīties ar samērā nelielu pēc izmēriem programmu Pictures To Exe mums piedāvā kompānija WNSoft. Programmas uzdevums ir gaužām vienkāršs – aizvietot PowerPoint tajos gadījumos, ja nepieciešams izveidot kādu fotogrāfiju slaidu.

Programmas interfeiss ir ļoti vienkāršs un speciālas iemaņas nav vajadzīgas – atzīmējam fotogrāfijas, kuras gribam iekļaut slaidšovā, pievienojam dažādus pārejas efektus, kuri pietiekami lielā daudzumā un nospiežam taustiņu Create un viss – prezentācija ir gatava. Tāpat iespējams pievienot dažādus tekstuālus komentāru un īpašiem estētiem ir paredzēta mūzikas pievienošana (midi, wav formātos).
Interesanti, ka tiem cilvēkiem, kam rādīsiet šo prezentāciju nebūs nepieciešama nekāda lieka programma, jo Picture To Exe saglabā slaidšovu kā izpildāmo (excecutable) un attiecīgi atliek tikai palaist attiecīgo *.exe failu.

Programmai ir shareware statuss, kas ļauj veidot slaidšovu līdz 10 attēliem un pievieno visiem attēliem maziņu uzrakstu, ka slaids ir veidots ar tādu un tādu programmu. Licence maksā sākot ar 24$ vai nu arī ir jāmeklē pašizinietko un pašizinietkur ;-)

« Atpakaļ uz rakstu