Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=1868605, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Latvija var palikt bez ES subsīdijām IT jomā
Gremlins (gremlins@cietnis.lv) @ 2002-09-01 13:16:00


Izrādās, ka Latvijai kā potenciālajai ES dalībvalstij pienākas subsīdijas IT jomā. Neņemos publiski apspriest ES lietderību:) Zemniekiem, ekoloģijai, ceļiem... nauda tiek piešķirta un labi vien ka tā. Toties pie IT eiro miljoniem varam tā arī netikt, jo LV ierēdņi nav mācējuši/nav gribējuši ekonomiski dzīvot. Satikmes ministrija ir paziņojusi, ka nevar sagatavot projektu līdzekļu saņemšanai. Iemesls - nav naudas. Ministrija tagad izmisīgi cenšas atrast ''zelta āderi'' tukšajā budžeta burciņā. Šogad valsts investīciju programmas ietvaros informātikas un sakaru nozarē iedalīti 22,144 miljoni latu, kas ir diezgan ievērojama summa. Varbūt mūsu cienītie ierēdņi sāks draudzēties ar galvu, nemētājoties ar dārgiem konkursiem, bet sadalīs prioritātes. Pēdējā laikā ir kļuvis moderni runāt par visādiem e-projektiem, toties saprašanas par to daudziem ierēdņiem ir minimālas. Brīnos kā vēl kāda partija nav ieviesusi saukli - E-pārvaldi katrā mazdārziņā!

 

« Atpakaļ uz rakstu