Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=12397844, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

Logitech ciparu pildspalva
John Doe (latven@inbox.lv) @ 2004-09-14 14:32:00


   Par jaunas ciparu rakstīšanas sistēmas izveidi paziņojusi kompānija Logitech (lai gan jau tikai tās jaunu versiju). Rakstīšanas sistēmā ietilpst pildspalva un platforma tās novietošanai. Platforma tiek savienota ar datoru ar USB palīdzību, kur ar speciāla "softa" palīdzību viss "izdarītais" ar pildspalvu attēlojas uz ekrāna. Šāda sistēma varētu būt noderīga cilvēkiem, kam patīk ikdienas piezīmes vai skices veikt ar pildspalvu uz kādas pa rokai atrodamas lapiņas vai vē kā cita.
   Kā stāsta 3DNews, pildspalvai ir kāds liels trūkums, proti, lai būtu iespējams izmantot minēto ciparu pildspalvu nepieciešams arī speciāls papīrs, kas iekļauts komplektā. Papīram ir tāda kā drukātu punktiņu struktūra, kuru pildspalva spēj nolasīt un uzglabāt atmiņā līdz brīdim, kad tiek novietota platformā, kur pildspalvā saglābātā informācija tiek pārvietota uz datoru. Tomēr, ja zinot, ka šāds papīrs ikdienā jātur "pa rokai", tad tā kalpošanas ilgums varētu izvērsties stipri īss. Šeit es domāju ne tikai burzīšanos vai ko tamlīdzīgu - visādi gadās ar tām nevietā noliktām kafijas vai tējas krūzītēm un tamlīdzīgiem negadījumiem. Lai cik izturīgs tas nebūtu - papīrs arī Āfrikā ir papīrs. :) Par cenu pašlaik neko nezinu.


Avots: 3DNews.ru, Sīkāk: Geekzone.com

« Atpakaļ uz rakstu