Lai izdrukātu šo rakstu, savā browserī izvēlieties File -> Print, nospiediet uz ikonas print, vai arī, ja sanāk, spiediet šeit.
Šī raksta on-line (oriģinālā:) versija atrodama pēc adreses http:///?id=12393195, no kurienes arī šī izdruka ir nākusi.
Jebkura neautorizēta (bez autora piekrišanas) šī materiāla izmantošana var viest bēdīgas sekas. To darīt vienkārši nedrīkst.

GPRS arī priekšapmaksas kartēm
John Doe (latven@inbox.lv) @ 2004-07-21 11:17:00


   Beidzot GPRS iespējas būs pieejamas arī priekšapmaksas kartes lietotājiem. Pašlaik gan tas būs iespējams tikai OKaršu lietotājiem, bet cerams ar laiku šim piemēram sekos arī parējo priekšapmaksu karšu piedāvātāji. Lietošanas princips ir gana vienkāršs - ar īsziņas palīdzību pieprasām 1MB GPRS datu pārraides lietošanai un lietojam kamēr šis 1MB nav izlietots. Jāpiebilst gan, ka pieprasītais 1MB (vai vairāk, ja nosūtītas vairākas īsziņas) ir lietojams tikai tik ilgi, kamēr nav iztecējis kartes avansa derīguma termiņš. Tomēr, kad kartes avanss atkal tiek papildināts, pasūtītais GPRS datu apjoms atkal kļūst pieejams lietošanai - nekas nekur nepazūd. Cena - cik noprotu, pašlaik GPRS lietošana OKartes lietotājiem ir bezmaksas (neskaitot pašas īsziņas nosūtīšanas izmaksas).

Sīkāk: OKarte

« Atpakaļ uz rakstu